UWAGA!

Koronawirus nie ustępuje

 Elbląg, Koronawirus nie ustępuje

Z każdym dniem przybywa zakażonych koronawirusem. Dziś (7 października) Ministerstwo Zdrowia podało informację  o 3003 nowych zakażeniach w całym kraju.

3003 nowe zakażenia koronawirusem w Polsce – taką liczbę podało dziś Ministerstwo Zdrowia. W województwie warmińsko – mazurskim przybyło 119 zakażeń, najwięcej (32) w powiecie działdowskim, od początku pandemii 2144 osoby w województwie zostały zakażone. W Elblągu i powiecie elbląskim nie zanotowano nowych zakażeń. Aktualnie w Elblągu jest 31 zakażonych, w powiecie elbląskim – 10. Na kwarantannie decyzją Sanepidu przebywają 283 osoby w Elblągu i 272 w powiecie. 

Z dobrych informacji: W Elblągu wyzdrowiały w ostatnim czasie 3 osoby, w powiecie elbląskim – 5. 

 

Od redakcji w odpowiedzi na zarzuty Czytelników: "W Szpitalu Miejskim dotychczas zmarło kilka osób, zakażonych koronawirusem. Nie są jednak wykazywane w statystykach, które codziennie podajemy pod winietą portEl.pl, ponieważ byli to mieszkańcy innych powiatów i są ujęci w danych z tamtych rejonów. Jedyny przypadek zmarłego mieszkańca Elbląga również został zakwalifikowany przez Sanepid w statystykach pozaelbląskich - w Nowym Dworze Gdańskim, bo mężczyzna mieszkał w ostatnim czasie w tamtejszym Domu Pomocy Społecznej. 

 

 

 

SM

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama