UWAGA!

Koronawirus. Ponad 200 zakażeń w Elblągu, zmarł mieszkaniec miasta

 Elbląg, Koronawirus. Ponad 200 zakażeń w Elblągu, zmarł mieszkaniec miasta
Fot. Michał Skroboszewski (arch. portEl.pl)

203 zakażenia i śmierć mieszkańca Elbląga, który cierpiał na choroby współistniejące - to dzisiejsze (27 stycznia) dane dotyczące miasta opublikowane przez Ministerstwo Zdrowia. W kraju przybyło 57 659 zakażeń...

W Elblągu na kwarantannie przebywa 2287 osób, w ciągu ostatniej doby wykonano 554 testy.

W powiecie elbląskim przybyły 53 zakażenia koronawirusem. 815 osób przebywa na kwarantannie, wykonano 156 testów.

Województwo warmińsko-mazurskie ma dziś 1842 odnotowane zakażenia COVID-19. W regionie zmarło 7 osób, 4 spośród nich cierpiały na choroby współistniejące. 28 036 osób jest na kwarantannie. Wykonano 6158 testów.

Sytuacja w kraju przedstawia się następująco: 57 659 zakażeń. Zmarły 262 osoby, 79 spośród nich - wyłącznie z powodu COVID-19. Na kwarantannie jest 1 010 761 osób. Wykonano 179 498 testów.

Przybyło też 22 709 ozdrowieńców.

oprac. TB

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Dlaczego jeat cenzura pod artykułem o żołnierzu który sobie strzelił w głowę?
 • No wicie nie noszą masek w sklepach i komunikacji miejskiej. A policji brak na kontrole.
 • Nasz rząd na tle Europy i tak radzi sobie bardzo dobrze w walce z pandemią mimo piasku który sypie mu w tryby opozycja a już szczególnie te oszołomy i cymbały z Konfederacji.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  51
  TeofilSkorupa(2022-01-27)
 • bo nic nie wiedza o przyczynie ale fajnie zastraszyc spoleczenstwo
 • 79 spośród nich - wyłącznie z powodu COVID-19,spowodu NOPow i szczepien
 • RobertKoliński Jurek Owsiak skończył się na "Kill'em All", zaś organizowana pod jego lib-kierownictwem, bo nie przez niego przecież, Orkiestra stała się po 30 latach mocno podejrzanym bizancjum, które istnieje wyłącznie po to, żeby libki mogły ujadać na państwową ochronę zdrowia i łatać swoje pazerne, robaczywe sumienia raz do roku, po całorocznym pracowniczym rabunku. I piszę to jako człowiek, który WOŚP do Elbląga 30 lat temu osobiście (!)sprowadzał i pierwsze 2 finały w mieście organizował i potem -naście na całym świecie współorganizował, zanim jeszcze miasto cokolwiek po latach nam zaczęło pomagać. Dziś, po tych 30 latach, przyszedł wreszcie czas podsumowań, wniosków i rozliczeń. #PublicznaOchronaZdrowiaNOW! #DośćZłodziejskiejFilantropii! #TaxTheRich! Hashtagi: #SocjalizmAwangardaPostepu, #rownosc, #lewica, #RiGCz
 • Wyborcy
 • Promocja szczepień
 • Więcej wiary
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  Znalezione w sieci(2022-01-27)
 • @Ciekawy - Bo będą glupie komentarze, zawsze pod artykulami o śmierci powinny byc wyłączone komentarze, czy dotyczy to kogos znanego czy nie! Ujadanie i mowa nienawiści i wylewających żółć oraz swoje kompleksy powinno być usuwane! To jest czas dla rodziny i jej tragedia! Jak ktoś ma w sobie odwagę to niech atakuje i ujada jawnie a nie jak tchórz zza monitora !
 • Najmądrzejsi, nawiedzeni - nie szczepcie się, rozum u was nie działa, nie rozumiecie zasady szczepień. Raj na was czeka
 • Gdyby nie zaklamywali rzeczywistosci i robili testy to nie zarażaliby ludzi wokoło! A tak się dzieje, ludzie chodzą chorzy do roboty bo mają ostrzezenie aby nie podawać ludzi z kontaktu! To powinno być karane! Gdybym wiedzial ze ktos mnie zarazil z mojego bliskiego otoczenia i to ukryl to bym podal do sądu! !
Reklama