UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dlaczego niektórzy lekarze rodzinni z Elbląga (spółki)nie zgłosili swoich przychodni do podjęcia szczepień na COVID – 19 ? (posiadają gabinety zabiegowe, a nie chcą szczepić pacjentów).
 • @MO - szczepienia idą tak wolno nie dlatego że są problemy logistyczne tylko zwyczajnie lekarze nie chcą się szczepić ale media celowo to przemilczają żeby nie odstraszyć plebejuszy. Nigdy nie stosowano takich szczepionek mRNA które wykorzystują aparat replikacji hosta do namnażania białek wirusa. Na swój sposób Twoj własny orgnizm będzie produkował wirusa i jednocześnie Twój własny organizm ma produkować przeciwciała na tego wirusa. To dwa antagonistyczne działania. Nawet Jerusalem Post pisał że istnieje pewne ryzyko chorób autoimmunologicznych (system odpornosciowy głupieje i własne przeciwciała atakują własne zdrowe komórki). A autoimmunologiczne choroby (stwardnienie rozsiane, toczeń, twardzina układowa to choroby nieuleczalne - medycyna bezradna jest, dajemy na to immunopresyjne leki ale tylko spowalania to postęp choroby, kto miał w rodzinie takie przypadki ten wie jaki to dramat).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  lekarz45(2021-01-12)
 • @MO - Klauzula sumienia nie pozwala
Reklama