UWAGA!

Koronawirus w Elblągu i powiecie. Zmarły cztery osoby

 Elbląg, Koronawirus w Elblągu i powiecie. Zmarły cztery osoby
fot. Anna Dembińska

 Ministerstwo Zdrowia przekazało aktualne dane na temat pandemii. Zmarło trzech mieszkańców Elbląga zakażonych koronawirusem oraz jeden mieszkaniec powiatu elbląskiego.

Jak poinformował we wtorek (12.01) resort zdrowia, w Elblągu mamy 41 nowych zakażeń koronawirusem, w powiecie elbląskim 9. Na COVID-19 zmarło trzech mieszkańców Elbląga oraz jeden mieszkaniec powiatu elbląskiego. W województwie warmińsko-mazurskim mamy 483 nowe zakażenia SARS-COV-2. W kraju odnotowano 5 569 nowych zakażeń. Z powodu COVID-19 zmarły w Polsce 93 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 233 osoby. Ostatniej doby wykonano 26 151 testów na SARS-COV-2.

oprac.daw

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Dlaczego niektórzy lekarze rodzinni z Elbląga (spółki)nie zgłosili swoich przychodni do podjęcia szczepień na COVID – 19 ? (posiadają gabinety zabiegowe, a nie chcą szczepić pacjentów).
 • Zaszczepię się w ostatnim możliwym terminie. Wpuścić kogoś przede mną ?
 • WAŻNE!!! Lek Viregyt zawierający amantadynę jest skuteczny w leczeniu covid, proszę zapoznać się z informacjami na stronie przychodni w Przemyślu, Dr Bodnar leczy koronę z powodzeniem, coraz więcej lekarzy leczy wg jego schematu.
 • Dobrowolnie się nie zaszczepię. Ale chętnie oddam swoją szczepionkę wyznawcom koronareligii. Może jak już się wreszcie "wyszczepią"to pozwolą innym normalnie żyć.
 • Przychodzi pachnący, elegancki Pan od Pfizera do takiego Kamysza, Jandy czy Simona (zresztą do Simona nie potrzebna koperta bo jest oficjalnie na liscie płac Pfizera wiec można przelewem pt badania naukowe)z zadaniem aby jeden z drugim w mediach zachwalali 24H szczepionki na wszelkie możliwe sposoby. A teraz gdy wykonali wzorowo zleconą robotę to wywołano sztuczną aferę i niby piętnuje się ich ? Hehe o rany chyba nie myślicie że mądra osoba kupi taką ustawkę? To ciąg dalszy olśniewającego arsenału technik marketingowych aby tylko więcej plebejuszy pobiegło się zaszczepić. Gwarantuje Wam że będzie cała plejada takich kreatywnych inscenizacji w codziennych wiadomościach na TVN, Polsat i TVP. Ja bym np doradził kadr jak stoją ludzie w kolejce po szczepienie, ktoś nagle ogłasza że kończy się zapas i wręcza im maczety by ustatlili "polubownie"kolejność haha. A ja i ok 200 znajomych wsadzi sobie te eksperymentalne szczepionki tam gdzie słońce nie dociera.
 • Czy to te same statystyki w których najważniejszej osobie w czasie pandemii, nijakiemu Szumowskiemu, nie potrafili poprawnie zrobić test, tłumacząc pozytywny wynik brudną matrycą / błędami "w sztuce"po stronie laborantów. A przecież cała Polska i wszystkie media patrzyły na ręce tym laborantom, chodziło o ich reputacje itp. .. a mimo to wynik testu wyszedł fałszywie dodatni. Teraz włącz myslenie i pomyśl czy laboranci robiąc test szaremu Kowalskiemu bardziej czy mniej sie starają?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  6
  pytanko(2021-01-12)
 • Po azbest też się ustawiały na początku kolejki
 • My tu gadu gadu a tymczasem coś ubywa pielegniarek po tych szczepieniach. .Najpierw Tiffany (na oczach kamer padła 10 min po szczepieniu i do dziś ślad po niejj zaginął), później ta meksykanka 32 letnia (zapalenie rdzenia kregowego, roślinka do końca życia), niedawno kolejna z Portugali 40letnia. .. .masakra ile biednych mlodych kobiet jeszcze musi umrzeć nim koncerny nachapia się kasy na lewych szczepieniach
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  7
  no dobra(2021-01-12)
 • Uwielbiam te socjotechniki proszczepionkowe w TV dla pelikanów. Teraz np na topie hasło: „oni zaszczepili się szybciej, bo wepchnęli się przed kolejkę”. Tworzony jest popyt na preparat leczniczy propagandowo nazywany „szczepionką”. Kampania z udziałem celebrytów ma wywołać oburzenie i emocjonalną reakcję „muszę się zaszczepić, skoro Janda i inni celebryci pierwsi rzucili się do szczepień”. Rząd sam zapowiadał niedawno, że zatrudni celebrytów do propagandy „pro frekwencyjnej” i zamierza wytworzyć „emocjonalne zapotrzebowanie na szczepionki”. Machina promocyjna ruszyła – czy ludzie się nabiorą? Odbiorcy mediów głównego nurtu na pewno tak.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  5
  hahaha(2021-01-12)
 • Uczcijmy minutą ciszy św pamięci grypę która zmarła na covid
 • Jak się wyszczepią to będą zaszczuwać niewyszczepionych. To tak ma wyglądać.
 • W kraju dotychczas zmarło na Covid 19 prawie 32 tysiące osób, a górale nazywając się przedsiębiorcami, zamierzają w ramach obywatelskiego nieposłuszeństwa (co to jest za stwór)zbojkotować obowiązujące obostrzenia i rozpocząć normalną działalność gospodarczą. No cóż górale jako potomkowie zbójników i harnasi w myśl hasła dutki ponad wszystko dadzą sygnał innym bojownikom do takich zachowań. Dziwię się, że jeszcze ich idolem nie został prezydent Białorusi, bo jego poglądy chyba są najbardziej zbieżne z taką ideologią związaną z Covid.
Reklama