UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • WAŻNE!!! Lek Viregyt zawierający amantadynę jest skuteczny w leczeniu covid, proszę zapoznać się z informacjami na stronie przychodni w Przemyślu, Dr Bodnar leczy koronę z powodzeniem, coraz więcej lekarzy leczy wg jego schematu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  5
  =anna(2021-01-12)
 • @=anna - Zamiast tanią i sprawdzoną amantadyną leczyć to ją blokują od kwietnia i wolą pompować miliardy na zakup szczepionek plus 3 razy tyle na ich promocje w każdej stacji TV, prasie, radio. Nigdy w historii ludzkości nie wydano tylu miliardów na promocje szczepień. Glo balna redystrybucja dochodu z kieszeni biednych do kilku koncernów (za którymi pewnie kryje sie finalnie jeden właściciel). Przeraża ta nachalna nagonka ale patrząc na te forum widać że skuteczna i wiele pelikanów łyknęło przynęte
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  4
  Wiki_33(2021-01-12)
 • @Wiki_33 - To nie jest redystrybucja. .. To jest zwykła kradzież. .. w dodatku dokonana za przyzwoleniem niektórych "mądrych"obywateli. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Cogitans(2021-01-12)
 • @=anna - oczywiście, przeleczyłem tym rodzinę, covid zniknął po 3 dniach
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  2
  szoking(2021-01-12)
 • @=anna - Brawo Anna i dziekujemy Ci za uświadamianie Elblążan bo widać że niektórzy jak np ten R. Kiliński światopogląd łykają z ekranu telewizora (lata propagandy za komuny nie nauczyła ich za grosz czujności i samodzielnego kojarzenia faktów)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  lekarz z NDG(2021-01-12)
 • @=anna - Niestety nie wszystkim pomaga. Są także niechciane działania. Jak np drgawki, zaburzenia elektrolitowe, zaburzenia serca i świadomości. Lek wymieniony występuje w dwu postaciach siarczanowej i wodorkowej. Podawanie jest też w dwu metodach. We wlewach i w tabletkach. Ludzie w wieku 65+ muszą stosować mniejszą dawkę. Ograniczenia są takie same jak w szczepionkach. Czyli spora grupa nie może przyjmować tego leku jak i się szczepić. Nic nie jest cudownością bez skazy. Czeka nas niewiadoma jak się choroba rozwinie i co pozostawi po sobie. Ważne jest posiadanie RTG klatki piersiowe wykonanej wcześniej dla porównania. Jak i tez dokumentacja medyczna wcześniejsza. No i rzecz niespodziewana. Kilku Ratowników szczęśliwie uchroniło się w pracy od zakażenia, ale dziecko ze szkoły, ,przyniosło, ,. .. .Tak więc więcej pokory i bez nonszalancji oraz hura optymizmu.
Reklama