UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • WAŻNE!!! Lek Viregyt zawierający amantadynę jest skuteczny w leczeniu covid, proszę zapoznać się z informacjami na stronie przychodni w Przemyślu, Dr Bodnar leczy koronę z powodzeniem, coraz więcej lekarzy leczy wg jego schematu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  5
  =anna(2021-01-12)
 • @=anna - Zamiast tanią i sprawdzoną amantadyną leczyć to ją blokują od kwietnia i wolą pompować miliardy na zakup szczepionek plus 3 razy tyle na ich promocje w każdej stacji TV, prasie, radio. Nigdy w historii ludzkości nie wydano tylu miliardów na promocje szczepień. Glo balna redystrybucja dochodu z kieszeni biednych do kilku koncernów (za którymi pewnie kryje sie finalnie jeden właściciel). Przeraża ta nachalna nagonka ale patrząc na te forum widać że skuteczna i wiele pelikanów łyknęło przynęte
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  4
  Wiki_33(2021-01-12)
 • @Wiki_33 - To nie jest redystrybucja. .. To jest zwykła kradzież. .. w dodatku dokonana za przyzwoleniem niektórych "mądrych"obywateli. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Cogitans(2021-01-12)
 • @=anna - oczywiście, przeleczyłem tym rodzinę, covid zniknął po 3 dniach
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  2
  szoking(2021-01-12)
 • @=anna - Brawo Anna i dziekujemy Ci za uświadamianie Elblążan bo widać że niektórzy jak np ten R. Kiliński światopogląd łykają z ekranu telewizora (lata propagandy za komuny nie nauczyła ich za grosz czujności i samodzielnego kojarzenia faktów)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  lekarz z NDG(2021-01-12)
 • @=anna - Niestety nie wszystkim pomaga. Są także niechciane działania. Jak np drgawki, zaburzenia elektrolitowe, zaburzenia serca i świadomości. Lek wymieniony występuje w dwu postaciach siarczanowej i wodorkowej. Podawanie jest też w dwu metodach. We wlewach i w tabletkach. Ludzie w wieku 65+ muszą stosować mniejszą dawkę. Ograniczenia są takie same jak w szczepionkach. Czyli spora grupa nie może przyjmować tego leku jak i się szczepić. Nic nie jest cudownością bez skazy. Czeka nas niewiadoma jak się choroba rozwinie i co pozostawi po sobie. Ważne jest posiadanie RTG klatki piersiowe wykonanej wcześniej dla porównania. Jak i tez dokumentacja medyczna wcześniejsza. No i rzecz niespodziewana. Kilku Ratowników szczęśliwie uchroniło się w pracy od zakażenia, ale dziecko ze szkoły, ,przyniosło, ,. .. .Tak więc więcej pokory i bez nonszalancji oraz hura optymizmu.
Reklama