UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W kraju dotychczas zmarło na Covid 19 prawie 32 tysiące osób, a górale nazywając się przedsiębiorcami, zamierzają w ramach obywatelskiego nieposłuszeństwa (co to jest za stwór)zbojkotować obowiązujące obostrzenia i rozpocząć normalną działalność gospodarczą. No cóż górale jako potomkowie zbójników i harnasi w myśl hasła dutki ponad wszystko dadzą sygnał innym bojownikom do takich zachowań. Dziwię się, że jeszcze ich idolem nie został prezydent Białorusi, bo jego poglądy chyba są najbardziej zbieżne z taką ideologią związaną z Covid.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Ja bialorus.(2021-01-12)
  • @Ja bialorus. - A przepraszam mają finansowo umrzeć w imię pandemii ? Niech robią swoje. Są i tak mało poszkodowani, sezon 2019 zamknęli dobrym wynikiem, lato podobnie. Dopiero zima 2020 daje im w kość bo obostrzenia. Jak zachować się ma cała rzesza przedsiębiorców "gorszych bo niedozwolonych PDK". Lock down nr 2,fala nr 3,matematyka dla cepów. Jaka jest różnica między tysiącami osób przewijającymi się w ciągu dnia w sklepie wielopowierzchniowym od każdego innego obiektu zamkniętego w okresie pandemii ? Żadna. Fryzjer robi swoje ale solarium już nie może, fitness club, restauracja i hotel podobnie robią wszyscy pod siebie.
  • @Ja bialorus. - Fajnie że się podpisałeś bracie że wschodu. Po pierwsze nie NA COVID A Z COVIDEM. Różnica jest ogromna. Jak śmiać się z kogoś a śmiać się z kimś. 2 widać obywatele szybko zapomnieli jakie wyniki dają te testy. A po 3 wszyscy opieramy się na liczbach podawanych przez rząd. Przez ostatnie lata dużo towarów podrożało o 100% a nawet więcej co chyba każdy zauważył robiąc zakupy. Mimo że wszyscy wiedzą jaką jest inflacja to wg rządu inflacja na poziomie 3%. Jakoś nie mam powodu wierzyć w słowa rządzących. Gdyby przyszedł karakan nazwał cię zdradziecka mordą przy tym plując w twarz i mówiąc że to deszcz też pewnie byś wierzył
  • @Ja bialorus. - Jeśli nie widzisz różnicy między Z a NA covid to możliwe że zakładasz majtki przez głowę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Marek kk(2021-01-12)
Reklama