UWAGA!

Koronawirus. W Elblągu i w powiecie elbląskim zmarło 6 osób

 Elbląg, Koronawirus. W Elblągu i w powiecie elbląskim zmarło 6 osób
Fot. Michał Skroboszewski (arch. portEl.pl)

4 zgony w Elblągu i 2 w powiecie elbląskim w związku z koronawirusem – to dzisiejsze (12 stycznia) dane opublikowane przez Ministerstwo Zdrowia. Zmarli cierpieli na choroby współistniejące.

W Elblągu odnotowano 39 nowych zakażeń COVID-19. Na kwarantannie w mieście jest 358 osób, w ciągu ostatniej doby wykonano 234 testy.

W powiecie elbląskim przybyły 24 odnotowane zakażenia koronawirusem. Na kwarantannie przebywa 168 osób, wykonano 130 testów.

W województwie warmińsko-mazurskim są 462 nowe zakażenia. Zmarły 24 osoby (14 cierpiało na choroby współistniejące). Na kwarantannie są 5432 osoby, wykonano 3347 testów.

Sytuacja w kraju przedstawia się następująco: dziś odnotowano 16 173 nowe zakażenia, zmarły 684 osoby (503 cierpiały na choroby współistniejące). Na kwarantannie jest 183 295 osób, wykonano niemal 100 tys. testów. Przybyło 7175 ozdrowieńców.

oprac. TB

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • RobertKoliński Tak ogromna fala śmierci nie przeszła przez nasz kraj od czasów II Wojny Światowej. Z każdym tygodniem rośnie liczba osobistych tragedii ludzi, którzy gasną pod respiratorami, ale także tragedii całych rodzin, które straciły babcie i dziadków, matki i ojców, córki i synów, siostry i braci, żony i mężów, przyjaciółek i przyjaciół, koleżanek i kolegów, sąsiadek i sąsiadów. Dwieście tysięcy osób, które z powodu pandemii odeszły przedwcześnie, pozostawiły po sobie pustkę, przerwane miłości i przyjaźnie, niedokończone sprawy, niezrealizowane marzenia, niewykorzystane szanse. Ponad 100 000 zgonów z powodu COVID–19. Ponad 200 000 nadmiarowych zgonów z powodu pandemii. Złożyliśmy uchwałę w sprawie uczczenia pamięci ofiar pandemii, którą da się zatrzymać wprowadzeniem obowiązkowych szczepień. TAK dla obowiązkowych szczepień przeciwko Covid-19! 🌍🚩 #SzczypmySię! Hashtagi: #zdrowie, #nauka, #socjalizm, #OdpornoscTowGrupowa
 • @RobertKoliński - Szczęście się ale nie zmuszajcie nikogo kto tego nie chce zrobic
 • Trzeba natychmiast zamknąć LASY!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  17
  Paweł 678(2022-01-12)
 • Rząd naprawdę robi wszystko by zwalczyć pandemię co znakomicie widać w ilości zakażeń która jest jedną z najniższych na świecie ale opozycja robi wszystko by zniweczyć nasze wysiłki, prym wiedzie w tym Konfederacja
 • I tak trzymać - do raju idą wybrańcy, tam nie potrzeba rozumu danego od Stwórcy.
 • To ja Wam opiszę pobyt w szpitalu miejskim na Komenskuego Następnym razem zrobię zdjęcia albo ściągnę TVN Przez 1.5 dniausiakem pić wodę z kranu bo nie chciano mnie wypuścić żeby sobie kupić To znaczy zjechać winda w dół Sami lekarze i pielęgniarki zamawiają sobie jedzenie z Gdańska a my mamy tu glodswac!!!!!Może jak zobaczycie zdjęcia jak oni obładowani jedzeniem odchodzą od samochodu który przyjeżdża z Gdańska to zrozumiecie A Wy pijcie wodę z kranu!!!!!
 • Pis przykrywa śmiercią swoją nieudolność i defraudacje miliardów
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  11
  Foto(2022-01-12)
 • Trwaj Pandemio jak najdłużej bo nam teraz jak najlepiej Takie motto przewodnie personelu medycznego A pacjentów ma się za nic
 • Tymczasem w 3city. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  3
  Taka sytuacja(2022-01-12)
 • @TeofilSkorupa - A czym Ty bredzisz ? Jak wczorajsze stanowisko Ministra Zdrowia o tym, że rząd jest za szczepieniami zostało utemperowane. Czyli mamy anty-szczepów w radzie ministrów.
 • @TeofilSkorupa - Zgadzam się. Rząd robi wszystko by zwalczyć pandemie. Tylko że stosują metody stalinowskie Jeśli wymorduja wszystkich Polaków to nikt nie będzie chorował
 • hahah szczepionki po których na swiecie przybyło zakażeń. Izrael pobił własnie swoj rekord wszechczasów
Reklama