UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy te osoby zmarły w szpitalu na Żeromskiego podczas dyżuru tego samego lekarza?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    10
    Ciekawski(2021-04-10)
  • @Ciekawski - Ale ty czlowieku głupi. Jak byś zachorował to byś zmądrzał. .. ..
  • @Elb - Dokładnie. Tylko kontakt z tą dziadowską chorobą na "własnym organizmie", może spowodować (i spowoduje)u wielu cwaniaków zmianę o 180 stopni. Jest to podstępna, dziwna, zupełnie nieobliczalna choroba. Objawy zmieniają się z godziny na godzinę. Wydaje się, że już po wszystkim, a następnego dnia leżysz i konasz, nazajutrz rano wstajesz i rozsadza ci głowę, a wieczorem jest super, jak byś był zupełnie zdrowy. Wkrótce w nocy znowu jazda bez trzymanki. Tak przez prawie 2 tygodnie. Taki jest dziadowski Covid, wiem z co piszę, miałem to.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    8
    edytowany(2021-04-10)
  • @edytowany - Pacz pan, Jezus trzeciego dnia zmartwychwstał, a tu "leżysz i konasz, nazajutrz rano wstajesz i rozsadza ci głowę". Ludzie cuda. To chyba nowy wariant.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Cudovid-21(2021-04-10)
  • @Cudovid-21 - Spoko, myślę, że zobaczysz i Ty, jak to jest, spokojnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    edytowany(2021-04-10)
  • @Ciekawski - Skąd te pytanie?
  • @edytowany - Skąd przekonanie, że nie widziałem, że nie osłabłem i że ze śmiercią się nie witałem, cudaku? Bynajmniej nie alarmowałem całego świata, że ja, ja, ja mogę za chwilę umrzeć.
  • "Skąd przekonanie, że nie widziałem, że nie osłabłem i że ze śmiercią się nie witałem"A stąd, że uparcie namawiasz i uparcie popierasz zarażanie innych przez nie noszenie maseczki. I to nie jest wyłącznie Twoja sprawa. Ktoś bezobjawowo chory, po przeczytaniu Twoich wypocin może komuś niechcący zrobić wielką krzywdę, bo Ci uwierzy. Lecz ty masz swój świat, żyj zdrowo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    edytowany(2021-04-10)
  • @edytowany - Dużo insynuujesz. Za dużo. Nieładnie. A świat jest wspólny o czym, daj Boże, przekonasz się, gdy nasze drogi w realu skrzyżują się.
  • @edytowany - Też miałam. Przeszłam jak zapalenie oskrzeli 10 dni gorączka. Było tak sobie, niefajnie. Nie zamierzam jednak krytykować przeciwników maseczek i szczepionek. Dużo czytam różnych ekspertów lekarzy i powoli dochodzę do wniosku czy przeciwnicy szczepień i maseczek nie mają racji.
  • "daj Boże, przekonasz się, gdy nasze drogi w realu skrzyżują się. "Groźba? Mam się bać? Pobijesz mnie?. Za stary na walkę jestem i boję się. No, ale zabezpieczyłem się już. Pozdrawiam Pana.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    edytowany(2021-04-10)
  • @edytowany - Miewasz urojenia starcze?
  • "Miewasz urojenia starcze?"- Nie, tylko lekkie mdłości od Twoich postów. Herbatka miętowa pomaga. Nie martw się.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    edytowany(2021-04-10)
  • @edytowany - „. .tylko lekkie mdłości od Twoich postów. ” - „Kto mieczem wojuje. .”.
  • .. .dobranoc
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    edytowany(2021-04-11)
  • @edytowany - Objawy, które opisałeś idio. o to nie covid a najzwyklejsza sraczka. Trzeba było kupić sobie w aptece węgiel na rozwolnienie no i coś na rozum i byłoby po kłopocie!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    kutawirus(2021-04-12)
Reklama