UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "Maseczki można kupić w wielu miejscach i sklepach, także w Elblągu". Proszę powiedzieć gdzie, od bardzo długiego czasu ograniczam zakupy do pobliskiego sklepu osiedlowego i nie mam pojęcia co to jest "wielu miejscach". Na tą chwilę nie jestem w stanie zaopatrzyć się w taką maseczkę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    Jarek197(2020-04-15)
  • @Jarek197 - No, jak gdzie? W wielu miejscach właśnie. To typowa pisowska odpowiedź znanego naukowca ze Stanów, którego nikt nie zna.
  • @Jarek197 - Gdzie kupić? Głównie w aptekach, pasmanteriach. Widziałem w osiedlowym spożywczaku. Warto kupić wielorazową, bawełnianą, wygotować po przyjściu do domu. Bedzie kosztować jakieś 7 zł.
  • Podaj jaka okolica Elbląga Cię interesuje, znajdę Ci sklep w tej okolicy gdzie maski są dostępne - tylko wtedy będziesz narzekał, że 15-20 zł to zbyt dużo??. Baaa nawet są w stanie Ci taką maseczkę dowieźć. Nawet ja Ci mogę taką maseczkę dowieźć, płacisz za maseczkę dowóz odemnie masz gratis.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Tomasz85(2020-04-15)
Reklama