UWAGA!

O problemach Elbląga w czasie koronawirusa

 Elbląg, O problemach Elbląga w czasie koronawirusa

Koronawirus przyniósł nowe wyzwania zarówno elblążanom, jak i władzom miasta Elbląga. Do dyskusji online na ten temat zaprasza senator Jerzy Wcisła. Odbędzie się ona (11 maja)  o godz. 20:30 na facebookowym profilu senatora. W spotkaniu weźmie udział Michał Missan, wiceprezydent Elbląga.

Dzisiejsza dyskusja online będzie toczyła się wokół pakietu senackiego dotyczącego wsparcia samorządu w okresie koronawiursa.

- Zarówno ja, jak i wiceprezydent Missan będziemy czekali również na pytania i komentarze mieszkańców Elbląga – mówi senator Jerzy Wcisła. - Zachęcam do wzięcia udziału w dyskusji.

 

Prawdy oczywiste – spotkania online

 

informacja nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • czy ten nierób Wcisła przestanie się lansować, czy on w końcu raz na zawsze zginie z naszych oczu, czy on zrozumie że mamy go dosyć!!!
 • Wcisła to jedyny polityk, który pamięta o wyborcach nie tylko w czasie kampanii. Gdzie są posłowie Wilk i Krasulski, ja się pytam?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  elblolo(2020-05-11)
 • Co chwilę wystąpienia w Senacie, co tydzień spotyka się z Internautami i odpowiada na ich pytania. Pracował przy zmianach do tarczy antykryzysowej, z jego inicjatywy Senat zaproponował wprowadzenie stanu klęski żywiołowej. Można by tak długo wymieniać. Także faktycznie, nierób.
 • I na siłę lansuje vicka, słabe to jak cała opozycja,
 • Ach te agitacje, te gadki do ludu, czarna wołga
 • Co to? Tak mało obraźliwych komentarzy. Fan klub Senatora zaspał?
 • "Zarówno ja, jak i wiceprezydent Missan…"buhahaha
 • weź wazeline jeszcze, przecież ani Wcisła ani Gelertowa nigdy nic nie zrobili pożytecznego dla tego miasta i mieszkańców! i to jest fakt
 • Problem w Elblągu z budżetem to nie trwa od czasu koronawirusa tylko zdecydowanie wcześniej. Jak stworzony był wirtualny budżet to w obecnej sytuacji robi się problem i to duży a gdzie najłatwiej "uciąć"oczywiście na oświacie. Wypowiedź Pana Wiceprezydenta odnośnie wynagrodzenia podstawowego dla nauczycieli to jakieś nieporozumienie. To są pieniądze, które powinny być zabezpieczone w budżecie miasta i należą się nauczycielom za wykonywaną pracę. Nas nauczycieli nie interesuje sytuacja w mieście. Nasze zakłady pracy -szkoły nie zostały wyłączone z obiegu. Pracujemy tylko w innej formie a za wykonywaną pracę należy się to co mamy zapisane w umowie o pracę. Nie jest winą nauczycieli niegospodarność miasta. I dlaczego mamy z tego tytułu ponosić konsekwencje.
 • WCZORAJ byłem pacjentem w przychodni szpitalnej szpit woj. bardzo mało pacjentów SZCZEGÓLNIE OSOBY STARSZE zasłania maseczka usta tylko usta a oddychaja nosem lub opuszczaja maske na brode. to jest bardzo groznei wiadomo niech tylko bedzie zaraz ona osoba to oczekujacy pacjeci befda nosicielami zarazeni kornowirusem Dlaczego z personelu nikt NIE ZWRACA NA TO UWAGI PACJENTOM OCZEKUJACYM NA WIZYTE. taka udana ochrona jest bardzo grozna a skutki mo ga byc OPŁAKANE. pROSZE personel szpitala o pilne interwencje jak iinformacje dla kazdego wchodzacego do szpitala przez wojaków jak i duze ogłoszenia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  były pacjent przych szpit(2020-06-20)
Reklama