UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Mieszkaniec 2 - masz rację, nie wiem kiedy ktoś mądry z ZKM-u wpadnie na pomysł doczepiania wagonów do pojedynczych składów. Czy to takie skomplikowane? Może choć trochę rozładowałoby to ten ścisk w mini wagonikach. Pamiętam, że kiedyś takie składy jeździły. ..
  • @lab - Pomysł dobry, nie tylko na czas pandemii. Tylko po prostu zabraknie wagonów na doczepy. A te nowe nie posiadają zaczepow. Zatem sprawa jest nie do zrobienia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Ja też tu mieszkam(2021-02-27)
  • @lab - W powiatach wzdłuż drogi krajowej nr 51 przyrost zarazen w tym tygodniu był dramatyczny. Chodzi o bartoszycki, olsztyński, miasto Olsztyn i nidzicki. W powiatach na skraju województwa, elckim, braniewskim, elblaskim i w Elblągu liczba zachorowań była taka jak w całym kraju albo znacznie niższa. Zamiast zamknąć tylko zagrożone powiaty i zbadać co tam jest przyczyną tak gwałtownej transmisji wirusa, zamknięto wszystko w całym regionie. O jak tu wierzyć, że krajem zarządzają ludzie kompetentni a nie jacys amatorzy, którym się wszystko zaczęło wymykac spod kontroli?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    2
    Ja też tu mieszkam(2021-02-27)
Reklama