UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Cały rok przyłbice i maseczki były OK a teraz nagle już nie są? Przecież oni robią naród w jajo od początku tej pseudopandemii. Instruktor narciarstwa kupił po 50gr. za sztukę nowe maseczki, te jedyne słuszne i teraz trzeba je szybko sprzedać po 5zł za sztukę. Wszystkich niedowiarków odsyłam do GUS. Na ich stronach można sprawdzić zachorowalność na grypę w poszczególnych miesiącach w latach poprzednich. I od razu informuję że w mojej rodzinie też był śmiertelny przypadek zachorowania na grypę. TO JEST PSEUDOPANDEMIA. Testy PCR nie służą do wykrywania koronawirusa. Na podstawie fałszywych danych (mocno zawyżonych)zamykają nam kraje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    ksamol(2021-02-28)
  • @ksamol - Dziwisz się? Krajami rządzą politycy, a politycy to cwane biznesmeny, które rządzą pod siebie, albo nieudaczniki, które chciałyby zostać cwanymi biznesmenami. Ile ja znam nieudaczników życiowych, którzy poszli w politykę, lub próbowali pójść, bo do niczego innego się nie nadają. Im można wmówić wszystko, a potem oni na bazie tej "wiedzy"wmawiają ludziom dalej z telewizorów, plakatów, radia. Moim marzeniem, którego już nie da się zrealizować, jest przetestowanie każdego z grypą, ale tak ze 3 lata temu, a nie teraz. Jestem żywo zainteresowany jakie byłyby wyniki.
Reklama