UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Cogitans - ale astmatycy i ludzie z problemami oddechowymi sa wlasnie w grupie ryzyka zakażenia, koronawirusem i kolo sie zamyka. .to jest wlasnie ten problem ze matka takiego dziecka bez maski nie wypusci jak i sam dorosly bez niej sie nie wybierze. .. i nie ma cwaniaka nad warszawiaka. ..
  • Hm...Tak się składa, że jestem astmatykiem i alergikiem... I nie mam zamiaru zakładać tej durnej maski, bo najzwyczajniej w świecie się w niej duszę...nie mogę normalnie oddychać...po chwili jej noszenia zaczynam mieć problemy z lapaniem tchu...wiec mam wybór...albo nosić maskę i co 10 min wdychac dodatkowo steryd wziewny, który na kolejne 10 min umożliwi mi normalne oddychanie...albo mogę nie wychodzić z domu...co w obliczu konieczności pracowania (nie mogę skorzystać z opieki na dzieci i mam bardzo dużo pracy), robienia zakupów nie wchodzi w grę...albo mogę skorzystać z możliwości które daje mi prawo...Choć jest niedorzeczne, to i tak dotyczy każdego w tym kraju...(albo bynajmniej powinno...) z trzech opcji wybieram ostatnią, jako najbardziej sensowna...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Cogitans(2020-04-19)
  • A jednak cwaniak zawsze się znajdzie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Daj piątka dla cwaniaka(2020-04-19)
  • @Cogitans - W takim razie powodzenia i pozdrawiam w walce z choroba i koronawirusem aby sie nie przywlekl.
Reklama