UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński A wiecie, że w Warszawie świadomy klasowo i społecznie lud stolicy spontanicznie zmienia nazwy placów, ulic, skwerów, parków etc. na odpowiadające rzeczywistości i faktom, tj. domagając się uznania odpowiedzialności K. Wojtyły za ofiary kościelnej pedofilii? Dzisiejszej nocy co najmniej kilkadziesiąt miejsc otrzymało właściwe nazwy (na zdj. przykład:)- "Przebudziły się jej dzieci, lud specjalnej troski", jak śpiewał poeta o naszej Polsce swego czasu:)#IdzieNowe Hashtagi: #rewolucja, #JutrzenkaSwobody, #NowaPolska
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  95
  RobertKoliński(2020-11-14)
 • @RobertKoliński - Wypier. .. .aj
 • RobertKoliński Najpierw się podpisz, a dopiero potem możesz mnie ew. o coś ładnie prosić, patusie;
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  18
  RobertKoliński(2020-11-14)
 • @RobertKoliński - zmien retoryke albo szybko sie oddalaj patusie XD napinaczu, zmien kolinski na trolinski bardziej pasuje
 • @RobertKoliński - Ty całe życie tak tylko o poltyce napirni. .. czasz? Ale nudziarz. Spójrz, twoja nawalanka w necie to już pewnie z10 lat trwa. .So far osiągnęłes tyle, że jak ludzie widzą post opatrzony podpisem RK, to jest to dla nich synonim siary i obciachu. Daruj sobie w swojej heroicznej walce i zajmij się czymś pożytecznym.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  2
  KobertRolinski(2020-11-14)
 • @RobertKoliński - Jeszcze raz jak nie rozumiesz wypier. .. aj!
 • @RobertKoliński - bajkopisarz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zantyr(2020-11-17)
Reklama