UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pompowania balona, wierzę w chorobę, ale miarodajnym sposobem przedstawianiem sytuacji w czasach pandemii powinno być podawanie ilości osób hospitalizowanych i ilości zmarłych. 10 tys. zakażonych z tego xxx bezobjawowo, xxx z katarem, który z WHO to wymyślił? WHO w ogóle się nie sprawdziło, napędza balon strachu, a gdy była możliwość spowolnienia pandemii nie zrobili nic.
  • @WHO - Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa Światowej Organizacji Zdrowia (WHO)o bezpośrednie przyczynienie się do torturowania i ludobójstwa Etiopczyków w latach 2013-2015.Tedros Adhanom Ghebreyesus do 2016 roku był ministrem spraw zagranicznych Etiopii.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Godny zaufania ?(2020-12-16)
  • @WHO - Ci nie objawowi, przenoszą wirusa, wiec trzeba to tez podawać. Ja na COVID zachorowałem już w lutym tego roku, dochodziłem do siebie aż do marca, wtedy samodzielnie mogłem juz wchodzić po schodach, i nie miałem problemów z oddychaniem. Mieszkam w Belgii, teraz sam przeprowadzam testy na COVID.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Zakażony(2020-12-16)
Reklama