UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Roob - skoro jesteś takim analitykiem to szkoda, że nie zauważyłeś, że w listopadzie 2020 roku zmarło ponad 60 tysięcy osób tj, więcej o blisko 30 tysięcy niż w listopadzie ub. roku (w naszym regionie było to odpowiednio 2112 zgonów w XI 2020,a w ub. roku było to 1211 zmarłych). Oczywiście nie wszyscy zmarli na Covid, ale praktycznie wpłynął on na to, bo pacjenci nie mają dostępu do leczenia, albo też rezygnują z wizyty obawiając się zakażenia covidem. Nie za wszystko można obwiniać nasze lecznictwo. Olbrzymią winę ponosi nasze społeczeństwo, które lekceważy i nie stosuje obowiązujących nakazów sanitarnych. Nawet teraz przy wysokiej dziennej śmiertelności na Covid 19 ludzie chcą zimowisk dla dzieci, a hotelarze, restauratorzy i górale chcą skarżyć władzę o te obostrzenia. A niestety Rząd nie bardzo przykładał się do walki z epidemią. Większe zagrożenie widzial w LGBT, gender, protestach kobiet przeciw zmianom aborcyjnym czy wyborze nie tego prezydenta USA niż sobie życzono.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    Bolobolo(2020-12-16)
  • @Bolobolo - A Ty myślisz, że jak ludzie będą przestrzegać tych durnych nakazów to nie będą chorować. Zawsze na jesień jest więcej chorych i jestem pewien, że w większości wypadków zachorowali ludzie noszący maseczki. Piszę durnych nakazów bo niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego do mnie 6 osób- na wigilię mogą przyjechać rodzice i teście czyli razem będzie nas 10 osób, ale my już do rodziców jechać nie możemy mimo, że będzie 8 osób? Dlaczego zamknięto siłownie do których chodzą zdrowi silni ludzie a zostawili otwarte kościoły gdzie są w dużej przewadze starsi i schorowani? Dlaczego do lekarza POZ nie mogę się dostać, ale prywatnie już tak? Dlaczego nie mogę zjeść w restauracji czy nawet na ulicy ale jak wsiądę z obcym do samochodu to już tak?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    dlaczego(2020-12-16)
  • @Bolobolo - Nie wiem czy ty do końca rozumiesz to co piszesz. 30 tyś ludzi w samym tylko listopadzie straciło życie przez te. .doloną PANIKĘ. Szpitale otwierali z hukiem a stoją puste ! "Dz. U. 1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. Wszyscy mają prawo do RÓWNEGO traktowania przez władze publiczne. ". Jak wytłumaczysz 30 tysiącom w. .wkurzonych rodzin że ich bliscy nie żyją bo być może ktoś będzie miał covid to pana z rakiem nie przyjmiemy bo katar ważniejszy. Wiesz jak wygląda człowiek niedializowany kilka dni ? Do jasnej cholery przestańcie pisać "jak ktoś z twojej rodziny umrze na covid. .. "Jakby wasz ból był lepszy niż mój
Reklama