UWAGA!

11. Rockowa Fama w Iławie

Elbląg, 11. Rockowa Fama w Iławie

Legenda heavy metalu zespół Diamond Head będzie gwiazdą 11. edycji Iławskiej Famy Rock Festival. Impreza odbędzie się 28 i 29 sierpnia. Diamond Head zagra w Polsce po raz pierwszy i w Iławie będzie świętować 30-lecie istnienia. W ostatni wakacyjny weekend w Iławie wystąpią również takie zespoły jak GTC, Tears Of Blood z Holandii, Eastwestrockers, Riverside, Dragoneye, Destroyer, a także Dżem.

W czasie festiwalu odbywa się też Battle of the bands - konkurs młodzieżowych grup rockowych. Jury przyznaje tytuły i nagrody dla najlepszego wokalisty, gitarzysty, basisty oraz perkusisty. Swoją nagrodę przyznaje też publiczność. Co roku o możliwość wystąpienia w Iławie ubiega się kilkadziesiąt zespołów.
       Tym razem do Battle of the bands zakwalifikowali się: D_tails z Białorusi, Infernalia z Grudziądza, Heap of Ashes z Wrocławia, Empire z Gdyni oraz Bad Taste z Kętrzyna.
       Koncerty odbędą się na stadionie miejskim oraz zapleczu pól namiotowych, w scenerii Jezioraka, najdłuższego jeziora w Polsce.
       - W czasie festiwalu panuje wyjątkowy klimat. W tym roku ustawimy nową scenę oraz profesjonalne nagłośnienie i światła pozwalające na zorganizowanie koncertu zespołu Diamond Head - zapowiada Dominik Jaskulski z Iławskiego Centrum Kultury.
       eswiatowid.pl
      
      
SZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama