UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kolego współczujący, ten wyjątkowo ciekawy program, masz na co dzień w TVP Kultura. Niestety panują w nim określone poglądy, zniknęli zeń konserwatywni publicyści i komentatorzy, że o o artystach nie wspomnę. A abonament płacą wszyscy.
  • Zauważam pewną różnicę między oglądaniem TV a uczestniczeniem na żywo w koncercie, spektaklu albo panelu dyskusyjnym. Nie twierdzę też, że udział w takich wydarzeniach "konserwatywnych publicystów i komentatorów, że o artystach nie wspomnę" jest wartością samą w sobie. Akurat Szczuki nie będę bronił, bo mnie irytuje, ale np. o zmianach we współczesnych miastach wolę rozmawiać z Filipem Springerem niż z "konserwatywnym publicystą". Teatry też mają być "konserwatywne"? Moralność Pani Dulskiej? Please. ..
Reklama