UWAGA!

Asia i Koty w Mjazdze

Elbląg, Asia i Koty w Mjazdze
fot. nadesłana

Już w najbliższą niedzielę (24 lutego) o godz. 20.15 klub Mjazzga zaprasza na kolejny koncert artystki reprezentującej trójmiejską oficynę Nasiono Records. Tym razem do Elbląga zawita ze swoją pełną melancholii propozycją muzyczną Joanna Kuźma w projekcie Asia i Koty.

Choć Joanna Kuźma, na co dzień wokalistka zespołu Folder, deklaruje, że skład obecnego zespołu to trio: Asia, Kicek i Micek, to pod nazwą Asia i Koty de facto kryje się jej solowy projekt. Wokalistka wciela się w rolę singer/songwritera, przywołując skojarzenia ze złotymi latami 60.
       Akompaniując sobie na gitarze lub na pianinie śpiewa piękne, melodyjne i niezwykle smutne piosenki. Jej przejmujący głos i pełne emocji interpretacje nasuwają skojarzenia z takimi artystkami jak PJ Harvey, Tori Amos czy Cat Power.
       Hipnotyzujące songi Asi często opierają się zaledwie na kilku prostych akordach. Wystarczy jednak, by Asia zaczęła śpiewać, a akompaniament (a w zasadzie całe otoczenie) przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie.
       Asia i Koty to muzyka skrajnie introwertyczna. Nie flirtuje z publicznością, nie kokietuje słuchaczy. Samoistnieje we własnym wszechświecie, do którego trzeba się wybrać osobiście.
      
       Bilety: 15 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu koncertu. Do każdego zakupionego biletu uczestnik koncertu dostanie gratis złocisty napój.
       Więcej o wydarzeniach na www.mjazzga.pl i www.facebook.com/klubmjazzga
      
       Następny koncert 4 marca -  Orange Trane Acoustic Trio.
      
Wojtek Minkiewicz, Mjazzga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama