UWAGA!

Bajor z piosenkami Grechuty i Kofty

2010-01-06
Aktualizowany 2010-02-19 22:06
Elbląg, Bajor z piosenkami Grechuty i Kofty

Do Elbląga ponownie zawita Michał Bajor – pierwszy koncert z utworami z najnowszej płyty artysta dał u nas 8 listopada. Na prośbę miłośników twórczości Michała Bajora Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” organizuje kolejny koncert.

Michał Bajor wystąpi w Światowidzie 19 lutego o godz. 19 z repertuarem z najnowszego albumu pt. „Michał Bajor – piosenki Marka Grechuty i Jonasza Kofty”. W skład szesnastego już albumu artysty wchodzą dwie płyty z interpretacjami utworów Marka Grechuty oraz Jonasza Kofty. Znajdziemy tu aż 26 utworów, a album promują piosenki „Niepewność” (sł. Adam Mickiewicz, muz. Jan Kanty Pawluśkiewicz) oraz „Kwiat jednej nocy” (sł. Jonasz Kofta, muz. Juliusz Loranc).
       – Piosenki takie jak „Będziesz moją panią” czy „Pamiętajcie o ogrodach” w wykonaniu Michała Bajora brzmią świeżo i atrakcyjnie – zachęcają organizatorzy. – To klasyka polskiej piosenki w świetnym wykonaniu.
       Nowy album Michała Bajora – aktora i piosenkarza, gwiazdy piosenki aktorskiej i niezapomnianego interpretatora m.in. pieśni Jacquesa Brela to próba zmierzenia się z twórczością Marka Grechuty i Jonasza Kofty. Okazuje się, że jest to też wspaniałe spotkanie trzech wielkich indywidualności – charakterystycznego, wibrującego głosu Michała Bajora, literackiej siły kompozycji Marka Grechuty oraz wspaniałej poezji Jonasza Kofty.
       – W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora uprzejmie prosimy o nieprzyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia – dodają organizatorzy.
       Miejsce koncertu: duża sala kina Światowid. Bilety w cenie 55 zł do nabycia w kasie CSE. Rezerwacje – tel. 55 611 20 68/76.
      
      
Justyna Kozłowska-Dyrla, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama