UWAGA!

Echo Fisk w Mjazzdze

 Elbląg, Echo Fisk w Mjazzdze
fot. nadesłana

Nie ma w Elblągu wielu okazji na uczestnictwo w koncertach, podczas których jazzowa wolność miesza się z punkową dzikością z domieszką industrialnego noise'u. Polsko-norweskie trio Echo Fisk promując swój album "Water Sports" zagra we wtorek 9 lutego w klubie Mjazzga.

Zespół tworzą artyści związani od wielu lat ze sceną niezależną. Grupie przewodzi T. Bachorz "Pies", weteran polskiego undergroundu (zespoły Dzieci Kapitana Klossa, Dodna, Relanium). Nazwa zespołu nawiązuje do pierwszej norweskiej platformy wiertniczej EkoFisk. Członkowie zespołu próbują w oryginalny sposób połączyć energię punk jazzu i post rocka z muzyczną estetyką 8-bitowych gier komputerowych i muzyki improwizowanej. Ich muzyka oparta jest na industrialnych samplach i pulsie żywej perkusji, na bazie których saksofon i gitara grają mocne riffy i improwizacje. Echo Fisk wydał właśnie pierwszą płytę LP ''Water Sports''.
       W Echo Fisk grają: T. Bachorz - saksofony, głos, sample; P. Lorek - gitara; K. Dębski - perkusja.
      
       Mjazzga, wtorek 9-02-16 godz. 20.15
       Bilety w cenie 15 zł
       Więcej na www.mjazzga.pl
      
       Następne koncerty:
       19-02 Fuzz (rock)
       20-02 Fours collective (jazz funk etno d'n'b)
       28-02 Rysy (electro)
      
Patronat medialny nad cyklem koncertów w klubie Mjazzga objęła Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
Wojtek Minkiewicz, Mjazzga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • gruby bit :)
  • tak oto ludzie zaczynają się bić o okruchy z "pańskiego stołu" (czyli o swoją egzystencję) - "Najnowsze wyliczenia międzynarodowej organizacji humanitarnej Oxfam są co najmniej szokujące. Opublikowany raport wskazuje, że 1% najbogatszych ludzi na świecie posiada większy majątek niż pozostałe 99%. W dużym skrócie można powiedzieć, że rozwarstwienie społeczne rośnie szybciej niż przewidywano i nikt nawet nie próbuje rozwiązać tego problemu. Według organizacji Oxfam, dokładnie 62 najbogatsze osoby posiadają taki sam majątek co 3,6 miliarda najbiedniejszych ludzi. Bogacze stają się więc coraz bogatsi, a biedni żyją w coraz większej nędzy. Sytuacja zmieniła się dramatycznie w przeciągu ostatnich lat. W 2010 roku 388 osób posiadało tyle samo co połowa biedniejszej populacji. W ciągu 6 lat, majątek tej biedniejszej połowy zmniejszył się o trylion dolarów, podczas gdy 62 najbogatsze osoby na świecie wzbogaciły się o ponad 500 biliardów dolarów. Ich dobytek wzrósł zatem o około 44%. "
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    PolskiAnarchista(2016-02-08)
Reklama