UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pieśń "BIJ BOLSZEWIKA"w aranżacji zespołu Contra Mundum to mój ulubiony utwór :) Hashtagi: #preczzkomuna
  • RobertKoliński Słabizna - muzycznie, tekstowo i artystycznie, do tego ideologiczne nudziarstwo:)Z utworów rewolucyjnych najnowszych polecam natomiast utwór pt. "Moja Polska"formacji Księżycowy Terrorysta - dziadersi w rodzaju Kaczmarskiego i innych styropianowych smutasów niech się chowają; jest jeszcze duch w narodzie:) Hashtagi: #patoprawica, #WyrokNaKobiety, #kler
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    RobertKoliński(2020-11-10)
  • @RobertKoliński - Ja proponuję Robert, żebyś Ty coś napisał. Na patriotyzmie znasz się rewelacyjne to napisanie nut i aranżacji zajmie Ci kilka chwil. Słabizna muzycznie, artystycznie napisałeś. A to miałeś zaszczyt już słuchać tego koncertu? P. S Gratuluję oceny koncertu, jeszcze przed emisją )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Meloman(2020-11-10)
  • A moj "NIEPODLEGLY ALE NA SMYCZY"w wykonaniu zespolu "W MACHE RABANY"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Komuszek(2020-11-10)
  • RobertKoliński @Meloman - Ja proponuję żeby jednak czytać najpierw z rozumieniem - nie o koncercie nieodbytym jeszcze przeca piszę, tylko o tych głupotach powyżej nt. "Bij bolszewika", rajt?; ) Hashtagi: #TworczoscRewolucyjnaNajwyzszaFormaSztuki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    RobertKoliński(2020-11-10)
Reklama