UWAGA!

Ferie z mozaiką

 
Elbląg, Ferie z mozaiką
fot. nadesłana

Podczas ferii zimowych w kadyńskiej świetlicy, odbędą się warsztaty artystyczne organizowane przez Stowarzyszenie „Kadyny”, Świetlicę Wiejską w Kadynach i Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Będzie twórczo, kreatywnie i pracowicie.

Warsztaty skierowane są w szczególności do dzieci, młodzieży i dorosłych z Kadyn i okolic, ale także do animatorów i instruktorów świetlic. Pierwszego dnia warsztatów instruktorzy plastyki zaprezentują poszczególne procesy tworzenia prac w technice mozaiki szklanej. Uczestnicy będą mieli okazję do wykazania się kreatywnością i dokładnością w pracy twórczej. Szkło jest ciekawym materiałem do pracy, co bardzo zachęca do eksperymentowania zarówno osoby dopiero zapoznające się z tą materią, jak i doświadczonych twórców. Barwy, faktury i stopień przezroczystości dają szerokie spektrum możliwości. Drugiego dnia na warsztat pójdą malowane deski. Uczestnicy zapoznają się ze specyfiką malowania na drewnie, poznają metody nakładania farb i pigmentów. Zajęcia odbędą się w kameralnej grupie, co pozwoli doskonalić umiejętności uczestników.
       Warsztaty odbędą się w dniach 23 stycznia i 25 stycznia 2019 r. w godzinach: 13.00 - 16.00 w świetlicy w Kadynach. Zajęcia są skierowane tylko do mieszkańców Kadyn i Gminy Tolkmicko.
       Udział w zajęciach jest bezpłatny.
      
       Zadanie realizowane w ramach Programu współpracy CSE Światowid z organizacjami pozarządowymi.

        
      
Paula Załuska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama