UWAGA!

Ghost Guest | Zgadnij kto? – nowy cykl koncertów w Galerii EL

 Elbląg, Ghost Guest | Zgadnij kto? – nowy cykl koncertów w Galerii EL

Dokonując decyzji o uczestnictwie w koncercie na podstawie wyłącznie znajomości wykonawcy i jego dorobku bardzo często można pozbawić się świetnych wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Próbując przełamać ten schemat i zachęcić do chodzenia na koncerty dla muzyki, a nie znanego mniej lub bardziej nazwiska czy nazwy, Centrum Sztuki Galeria EL rozpoczyna nietypowy cykl koncertów w roku 2020 o nazwie Ghost Guest | Zgadnij kto? Pierwszy z nich już w niedzielę, 19 stycznia.

Nie powiemy Wam, kto będzie grał. Damy Wam gwarancję świetnej muzyki, licząc na Wasze zaufanie. Damy Wam okazję na wielokrotną niespodziankę w gronie pasjonatów muzycznych na widowni i kapitalnych artystów na scenie. Będziemy Was delikatnie naprowadzać i podpowiadać, czego ogólnie można się spodziewać.


       Nasza deklaracja:

- stała cena biletu: 30 zł przed i 35 zł w dniu koncertu
       - artyści polscy i zagraniczni
       - gramy: jazz, folk, soul, electro, klasykę, etno, czasem trochę rockowo - kameralnie
       - co najmniej jeden koncert w cyklu z artystami bardzo znanymi, z muzycznego świecznika!
       - karnety na cały cykl (3-5 koncertów gratis) uprawniające do bezpłatnych napojów na koncertach (piwo, sok, woda, herbata) i dużej szansy na wygranie dodatkowego karnetu na Jazzbląg 2020

Lubicie muzykę, muzykę na żywo, super fajnych ludzi, emocje i gęsią skórkę? To jest informacja dla Was!
       Jeśli w obecnych czasach trzeba postradać zmysły, żeby przyjść na koncert nie wiedząc kto będzie grał - to tego właśnie Wam życzymy! Pozwólcie sobie na tę odrobinę niepewności, nasza w tym nuta, by wszystko grało jak należy.


       Link do informacji dotyczącej cyklu na portalu społecznościowym. Tu podawać będziemy szczegóły dotyczące kolejnych koncertów. W cyklu Ghost Guest przygotowanych będzie 13-15 spotkań. Pierwsze trzy już zaplanowane:
       19 stycznia, godz. 20 - Ghost 1
       31 stycznia godz. 20 - Arek Czernysz Trio*
       14 lutego - Ghost 3 (Walentynkowy)
       *) W wyjątkowych przypadkach ze względów organizacyjnych i prawnych informacja o gościu cyklu (artyście) będzie ogłaszana publicznie.

Nie lubisz zaskoczeń? Świetnie, tu zawsze będzie dobre granie.
       Lubisz zaskoczenia? Świetnie, nie dowiesz się (zwykle), kto gra, póki nie przyjdziesz do nas. A tym razem może to być... Zamknij oczy i zgadnij kto? Tak, on też może się tu pojawić! Chodź na sztukę!
       Szczegóły: wojtek@galeria-el.pl, 55 625 67 80

 

 

Wojciech Minkiewicz, Centrum Sztuki Galeria EL
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Galeria jak sama nazwa wskazuje to miejsce wystawiennicze, miejsce do ekspozycji. Do pokazywaniaa dorobku malarzy, fotografików i wszystkiego co cieszy oczy. Do muzuki chyba są inne obiekty, ale jak się nie ma innego pomysłu, a robić coś trzeba. .. Zanim się zmieni kierownictwo galerii El.
 • moje zdanie jest identyczne, żeby iść na koncert, mogę wybrać klub muzyczny (tym bardziej, że to małe pomieszczenie w galerii to słaba opcja), ale żeby obejrzeć ciekawą wystawę, nie ma już od miesięcy takiego miejsca w mieście
 • nudna jest ta galeria i to robienie tam na siłę drugiej mjazgi, ktoś tam nie panuje nad tym wszystkim
 • Ty chyba nie jesteś z Elbląga. W Galerii El zawsze były koncerty myzyczne
 • Centrum Sztuki Galeria EL to galeria sztuki współczesnej, jej założyciele chcieli, aby pokazywać sztukę współczesną, aktualną, a sztuka to nie tylko obrazy czy rzeźba, to kino, teatr, performance, działania konceptualne, transmedialne, interdyscyplinarne, działania zmuszające do dyskusji. Pomysł koncertów, gdzie nie wiadomo kto i co zagra, to również działanie niesztampowe, niemainstreamowe, podczas którego odbiorca może zostać zaskoczony. Rozszerzenie oferty o dodatkowe rzeczy nikomu nie zaszkodzi, tym bardziej jeśli niosą one za sobą dobrą jakość.
 • Do powyższego: Centrum Sztuki Galeria EL - jak sama nazwa wskazuje - to miejsce prezentujące sztukę; -)Skoro w nawie głównej akurat trwa remont, to komu przeszkadzają koncerty w mniejszych pomieszczeniach (które zimą łatwiej dogrzać)?
 • Galeria to nie jest już galeria sztuki. to jest Dom Kultury ,z Wodzirejem na czele.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  0
  Gość 123(2020-01-17)
Reklama