UWAGA!

Już wiemy, kto zagra na drugim Elbląg Rocks Europa!

Elbląg, Już wiemy, kto zagra na drugim Elbląg Rocks Europa!

Znamy już listę zespołów, które będą uczestniczyć w Drugim Przeglądzie Muzyki Alternatywnej w Elblągu. Podczas kilku godzin na jednej scenie zaprezentuje się osiem zespołów konkursowych i jeden gościnnie. Muzycy starać się będą o główną nagrodę, jaką jest sesja nagraniowa w profesjonalnym studiu.

Do końca nie wiadomo było, ile zespołów zagra, a ile będzie trzeba odrzucić w wyniku głosowania. W sumie zgłosiło się dziewięć kapel i wszystkie zagrają podczas drugiej edycji Elbląg Rocks Europa. Wśród zgłoszonych zespołów przeważają rockowe i metalowe brzmienia, ale każdy na swój sposób tworzy muzykę. Podczas tegorocznej edycji zagrają: Lojalny Tony, Genocide, EverMind, Low Impact, aMMetania, Five Of Green, Largo i Puerto Rico (Nowy Dwór Gdański). Oprócz nich, podczas zliczania głosów i obrad jury zagra sopocka formacja Addicted To Rock, która już czwarty raz odwiedzi Elbląg.
     Konkurs rozpocznie się w sobotę 9 maja o godz. 17. Każda kapela będzie miała aż 45 minut na scenie, a między kolejnymi koncertami będzie można posłuchać muzyki puszczanej w tle. Druga edycja ERE została wzbogacona o obecność jury, które razem z publicznością wybierze najlepszy zespół. Koncerty odbywać się będą nie w samej Galerii EL, ale na jej dziedzińcu, co przy dobrej pogodzie może przynieść wiele korzyści.
     Bilety na Elbląg Rocks Europa II będzie można zakupić w siedzibie Stowarzyszenia Elbląg Europa przy ulicy Stefczyka 7-8 (dawny budynek Ruchu) a także w Galerii EL. Ceny biletów to 5 zł w przedsprzedaży i 10 zł w dniu koncertu.
     Przegląd Muzyki Alternatywnej Elbląg Rocks Europa finansowany jest ze środków pochodzących z Urzędu Miasta w Elblągu.
Paweł Łobanowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Ceny biletów to 5 zł w przedsprzedaży i 10 zł w dniu koncertu. Przegląd Muzyki Alternatywnej Elbląg Rocks Europa finansowany jest ze środków pochodzących z Urzędu Miasta w Elblągu.
 • Do grona szczęśliwców, którzy zagrają na Elbląg Rocks Europa II, dołączyli w ostatniej chwili zespoły: aMMetania, oraz Five Of Green. Innymi słowy przegląd rozszerzył się na 9 kapel. Paweł Łobanowski
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Lobanov(2009-04-29)
 • oczywiście "dołączyły"; ) ach te chochliki. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Lobanov(2009-04-29)
 • a gdzie koszerny wymiar? jedyny prawdziwy alternatywny zespol w tym miescie. nie mamy mikrofonow jak laseczka z ametanii ale nadrabiamy krowkami. teraz na bank wygra lojalny; P oni nas prosili, zebysmy zagrali, ale mamy w planach za duza trase. .. bawcie sie fajnie, joł.
 • Dwa zespoły. Młody "Largo" z całkiem fajnym i rozwijającym się brzbieniem co udowodnili na ostatnim przeglądzie i "Lojalny Tony", który klasyfikuje się w rockowym brzmieniu i tworzy muzykę na wysokim poziomie. Będe napewno bo niezła sie szykuje wyżerka dla miłośników muzyki na żywo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  red.Poraziński(2009-04-29)
 • There's no way out! Genoooocide!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  abcdefgh(2009-04-30)
 • Madzia-super plakat!!jesteś wielka!
 • jak zwykle żenada. .. nie kumam tej całej Łyłki co wygląda jak dupsko zza krzaka ( oraz o podobnych walorach wokalnych co też kobiecych ), życzę wszytkim kapelą zagrania jak nalepiej !! i mam nadzeje że pod tymi nowymi nazwami kapel nie kryje się kolejny obciach typu Koszerne Parówy. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  basista(2009-04-30)
 • mnie osobiście podoba sie aMMEtania. .. wiedzą co robią :)) miałem okazje słuchać ich nowego materiału na koncercie w Ornecie, BRZMIĄ MOCNO ! powodzenia
 • Lisu Genocide!! hell YA!!!! Biletowanie imprezy plenerowej jest dla mnie beznadziejnym pomysłem mam nadzieje że macie liczną ilość bodyguard'ów którzy bedą stać pod murami żeby żaden Traceur (osoba trenująca Parkour) lub 3Runner (osoba trenująca Free Running) nie dostała sie w bardzo prosty sposób na dziedziniec :D Do zobaczenia na koncercie!!
 • głosuj lojalnie na ammetanie !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zygfryd(2009-04-30)
 • W ammetani śpiewa typka o charakterze troche jak DODA i ostatnio odwracała się do ściany na prawo (serio) jak śpiewała XD
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kaczorekstan(2009-04-30)
Reklama