UWAGA!

Kabaret pod Wyrwigroszem w Elblągu!

 
Kabaret pod Wyrwigroszem w Elblągu!
fot. nadesłana

Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów. Wśród jego najbardziej znanych skeczów jest wersja przeboju "Jožin z bažin" zespołu Banjo Band z Czech, zatytułowana "Donald marzy" oraz parodia przeboju "Ona tańczy dla mnie" zespołu Weekend. Kabaret pod Wydrwigroszem wystąpi w CSE Światowid w niedzielę, 13 marca.

Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Występują w czwórkę: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, Maurycy Polaski i Łukasz Rybarski. W procesie twórczym uczestniczy także Tomasz Olbratowski, dziennikarz - satyryk z radia RMF FM.
       Grają ponad 200 spektakli w roku. Są zapraszani do realizacji TV. Mają nowoczesne studio, w którym nagrywają piosenki w postaci teledysków i realizują poważne i niepoważne filmy.
       Już 13 marca, w “Światowidzie”, Kabaret pod Wyrwigroszem wystąpi z programem “Variaté”, w którym znalazły się skecze, monologi i piosenki. „Variate” to błyskawiczne tempo programu i szereg inteligentnych skojarzeń. Spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem to absolutna gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru – zapowiadają organizatorzy występu.
       Kabaret pod Wyrwigroszem wystąpi 13 marca, o godz. 16.30, w sali sportowo-widowiskowej CSE “Światowid”.
       Bilety w cenie 55 złotych można rezerwować i kupować przez internet (www.swiatowid.elblag.pl) oraz w kasie “Światowida”.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...