UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dlaczego w Elblągu taką dumą otacza się te pospawane z blachy wytwory? Dlaczego tak niewiele realistycznych rzeźb, fontann, miejsc publicznych z inną sztuką od tej spawanej. Formy, niech są, ale może warto by pomyśleć o czymś więcej. Co?
 • mordor a ni to ladne ani praktyczne, straszy i turystow odstrasza
 • Pomyśl, co? Zrób realistyczną rzeźbę lub cokolwiek, co?
 • za malo zarabiam zeby bylo mnie stac zrobic cokolwiek, a spawac ze zlomu byle co to szkoda czasu i pieniedzy, tym bardziej wciskac jeszcze ludziom kit ze to sztuka, To spekulacja tak jak z diamentami, ich cena jest wysoka bo ich obrobka jest droga a nie one same w sobie to samo z tymi rzeżbami interes majacy zarabiac to remont raz na iles lat a moze ktos zajedzie, a tu znalazl sie komentator i bruzdzi, te rzezby to "cmentarz" rozsiany po miescie aluzja do zniszczenia, dajcie je w prezencie rosjanom razem z tym pomnikiem z agrykola oni to preferują
 • Czemuś biedny? boś głupi... a czemuś głupi? boś biedny... Nie będziesz nigdy w stanie zrozumieć jaką wartość mają formy. Nie winie Cię za to. Jak już wygospodarujesz trochę czasu i pieniędzy idź do Żabki, kup sobie 10 harnasi, pęto podwawelskiej, odpal grilla, zabierz żonkę i dzieciaczki, spędz fajnie czas podczas majówki!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  Nick the Brick(2022-04-28)
Reklama