UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Chciałam przesłuchać, ale link nie działa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Anna M.(2022-04-09)
  • @Anna M. - Anno przyjzyj sie treści na pasku adresu. Jest tam wpisane podwójnie htt p s:// wystarczy jedno skasować i będzie działać. A Co do tego goscia w czapce. Zdejmij ja bo nie jestes na zewnatrz. I dwa światynia to nie miejsce na handel plytami.
  • Płyty były rozdawane za darmo. W kościele Gesek jest bez czapki. Trzeba przyjść, zobaczyć i dopiero komentować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Iwona62(2022-04-11)
  • pani anno pan łukasz nie handlował płytami w kościele tylko je rozdawał za darmo jeśli ktoś chciał to mógł złożyć za nią dobrowolną ofiarę z przeznaczeniem na wyprodukowanie kolejnych krążków.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    ANNA L.(2022-04-11)
  • Jeżeli ktoś w dzisiejszych czasach ma problem z wyszukaniem utworów muzycznych na YouTube, konkretnego zespołu, to znak, że musi coś ze sobą zrobić, np douczyć się jak działa wyszukiwarka. Nawet gdy nie działa link, to raczej oczywista, oczywistość. A co do handlu w kościele, to również wystarczy przeczytać tekst artykułu, ale na to nie ma czasu... ale głupi komentarz pisać to już jest czas...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    skwaszony(2022-04-11)
  • @skwaszony - taaa kobieta zwrocila uwage ze link nie dizala a nie ze nie umie znalezc utworu czytaj ze zrozumieniem a to ze kolo za darmo czy nie gra i rozdaje plyty to po to zeby sie promowac a wiec kasa, na fotce jest w czapce wiec chodzil w czapce mzoe ktos mu uwage zwrocil zeby zdjac na fotce zostal w czapce wiec
  • I jakiej kasie ty piszesz? Biletów na koncert nie było, wejście, za darmo, płyty z darmo... Jaka kasa? Idź lepiej na spacer zamiast bisac bzdury.
  • Byłem na koncercie i nie widziałem żadnego członka zespołu w czapce w kościele. Koncert był bardzo udany. Fajnie gdybyś pisał o czymś co widziales, a nie co sobie wymyśliłes...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Skwaszony2(2022-04-11)
  • pan lepiej wie jak bylo widac haha co za ludzie
Reklama