UWAGA!

Teraz ja - Koncert w deszczu

Justyna Steczkowska zaczarowała Elbląg podczas I Elbląskiej Nocy Teatru i Poezji.

W piątek (29 sierpnia) o godz. 19 rozpoczęły się XII Elbląskie Noce Teatru i Poezji - Festiwal Piosenki Wartościowej. Przez pierwsze dwie godziny koncertu elbląska publiczność poznała laureatów różnych ogólnopolskich festiwali piosenek. Zgodnie z tradycją elblążanie wybrali występ, który spodobał się im najbardziej. W tym roku Księżycowa Statuetka trafiła do rąk Aleksandry Nowak i Anny Karamon.
     Główną gwiazdą wieczoru była Justyna Steczkowska, piosenkarka posiadająca czterooktawowy głos. Początkowo zakładano, że artystka zaprezentuje najnowsze utwory. Jednakże wokalistka zaśpiewała także swoje starsze hity, takie jak „Oko za oko” czy „Dziewczyna szamana”. Płyta „Daj mi chwilę”, jak zapowiadali organizatorzy imprezy, jest mieszanką emocji, subtelnego erotyzmu oraz kobiecej wrażliwości. Ciekawy jest fakt, że przy pisaniu tekstów do piosenek Justyna Steczkowska współpracowała z…mężczyznami.
     Niezwykły głos Steczkowskiej, dobra organizacja imprezy oraz panujący nastrój nie przegrały w walce z nie najlepszą pogodą. Nad elbląskim podzamczem unosiły się ciemne chmury, a co jakiś czas padał deszcz. Justyna udowodniła, że ma dobry kontakt z publicznością -oczarowała zgromadzonych.
     

 


     Poniżej przedstawiam autograf z pozdrowieniami dla czytelników portElu. Kilka minut po koncercie udało mi się poznać Justynę, która „dała mi chwilę”. Okazało się, że jest ona miłą i ciekawą osobą, dobrze traktującą swoich fanów!

Autor Teraz Ja
Liczba publikacji: 70
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
5.1 14 16

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama