UWAGA!

Malarstwo, co w duszy gra

Elbląg, Na zdjęciu jedna z prac, którą będzie można zobaczyć na wystawie
Na zdjęciu jedna z prac, którą będzie można zobaczyć na wystawie (fot. nadesłana)

Centrum Sztuki Galeria EL wraz z Klubem Środowisk Twórczych mają przyjemność zaprosić na wernisaż wystawy malarstwa Piotra Arbarta, który będzie miał miejsce w Krużganku w czwartek (4 kwietnia) o godz. 18.

Piotr Arbart jest związany z Klubem Środowisk Twórczych od ponad 20 lat, w którym był współtwórcą działań muzycznych i literackich. Niespodzianką okazała się jego nowa pasja – malarstwo, które uprawia od niedawna, bo od 3 lat. Piotr Arbart maluje obrazy dla siebie, przenosi myśli na płótno, papier, deskę i inne przypadkowe materiały. Adaptuje wszystko, co jest pod ręką, by nie utracić nastroju chwili. Obrazy, które wyszły spod jego ręki są na tyle ciekawe, że wzbudziły zainteresowanie i autor dał się przekonać, by pokazać je szerszej publiczności. Wystawa jest zatem okazją, by zobaczyć te niepojące, elektryzujące prace.
       Podczas wernisażu będzie możliwość zakupu prac Piotra Arbarta. Pozyskane fundusze zostaną przeznaczone na szczytny cel. Zapraszamy do obejrzenia wystawy, która potrwa tylko dwa tygodnie.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama