UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Ocalić od zapomnienia” - malarstwo Jerzego Sulkowskiego

Elbląg, „Ocalić od zapomnienia” - malarstwo Jerzego Sulkowskiego
fot. nadesłana

W piątek, 13 marca o godz. 18 zapraszamy do mini galerii „Rudy kot” w Filii nr 4 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Ogólnej na wernisaż wystawy Jerzego Sulkowskiego pt. „Ocalić od zapomnienia”, na której zaprezentowane zostaną prace olejne przedstawiające piękno żuławskiego krajobrazu. Wstęp wolny.

Jerzy Sulkowski urodził się w Elblągu 1946 roku. Mieszka w dzielnicy „Nad Jarem” od 1983 r. Pierwszy kontakt z rysowaniem miał w szkole średniej w Technikum Mechanicznym pod kierunkiem Pani I. Jarmużewskiej, która prowadziła lekcje z rysunku odręcznego oraz malarstwa.
       Po ukończeniu szkoły zainteresowanie rysunkiem i malarstwem odłożył na rzecz pracy zawodowej. Obecnie jest emerytem. Mając dużo wolnego czasu, wrócił do dawnych zainteresowań z lat szkolnych. Maluje od 7 lat. Brał udział w XXII Otwartym Salonie Plastycznym WIOSNA 2011 organizowanym przez SDK Zakrzewo. Swoje prace pokazywał też w Galerii ,,Miś” (wystawa ,,Krajobrazy Żuławskie”) oraz kilkakrotnie w Bibliotece Elbląskiej.
       Ideą mini galerii „Rudy kot” jest promowanie twórczości mieszkańców naszego miasta. Wystawy odbywają się tam pod hasłem "Pasje małe i duże", dając możliwość prezentowania artystom amatorom swoich prac.
       Więcej informacji:
       ul. Ogólna 59
       tel. (55) 625 60 90/91
       e-mail: filia.ogolna@bibliotekaelblaska.pl
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama