UWAGA!

Oko do fotografii

 
Elbląg, Oko do fotografii
fot. nadesłana

Dobre oko i intuicja, talent i umiejętność robienia dobrych zdjęć – to cechy które powinien mieć dobry fotograf. W Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” może jeszcze zdobyć wiedzę techniczną dotyczącą posługiwania się aparatem, poznać praktykę i teorię z zakresu tworzenia kompozycji i ekspozycji, a także dowiedzieć się więcej o historii fotografii i malarstwa.

Jak postrzegać otaczającą nas rzeczywistość w kadrze? Dowiadują się tego uczestnicy kursów, które prowadzi w Centrum Spotkań Europejskich ”Światowid” w Elblągu zawodowy fotograf/grafik Artur Kalinowski.
       - Kursy prowadzić będę już piąty rok, a zajęcia odbywają się w trzech grupach: podstawowej, średnio zaawansowanej oraz z zakresu grafiki komputerowej – mówi Artur Kalinowski. – Pierwsze spotkanie dla zainteresowanych warsztatami odbędzie się w poniedziałek, 8 lutego o godzinie 17 w sali 38 CSE „Światowid.”
       Podczas kursu zdobyć można m.in. wiedzę techniczną dotyczącą posługiwania się aparatem, poznać praktykę i teorię z zakresu tworzenia kompozycji i ekspozycji , ale także dowiedzieć się więcej o historii fotografii i malarstwa.
       - Jak zawsze skupimy się na kreatywnym wykorzystywaniu sprzętu fotograficznego oraz programów graficznych, będziemy też tworzyć portfolio, a na zakończenie kursu, po którym uczestnicy otrzymają certyfikaty, odbędzie się tradycyjnie prezentacja prac kursantów – dodaje Artur Kalinowski. – Niebawem właśnie zobaczyć będzie można wystawę prac wykonanych na poprzedniej edycji kursu.
       Więcej informacji o kursach znaleźć można na stronie CSE „Światowid” w zakładce „Kursy i sekcje”.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama