UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pracowników instytucji miejskich obowiązują normy zachowań. nawet po pracy. jestem urzędnikiem samorządu i choć nie raz chcę robić z własnym wolnym czasem to co mi się podoba to tego nie robię. niektórych rzeczy nie wypada robić. podejmując pracę zgodziłem się na to choć nie jest to w umowie. poprostu to wynika z kodeksu etycznego. jak zacznie mi to przeszkadzać to poszukam pracy w innym miejscu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    7
    andrzei(2013-08-08)
  • Instytucja kultury Galeria EL jest instytucją samorządową. Ale przede wszystkim to instytucja kultury. Powinny pracować tam osoby kompetentne, ale również z polotem i wyobraźnią artystyczną. Macieja znam od wielu lat. Jest to osoba bardzo uczciwa, kompetentna, profesjonalna w wielu dziedzinach, merytorycznie przygotowana, ale nade wszystko jest to wspaniały artysta i twórca muzyki (choć sam nie lubi jak się tak mówi). Cenię go za zaangażowanie w wiele ciekawych projektów, muzycznych, artystycznych i kulturalnych bardzo często kosztem prywatnego czasu. Sam czasami się dziwię kiedy on odpoczywa, notabene ciekawe jak to się też ma do naszego prawa pracy. Pisanie, że wyłamuje się poza normy etyczne i moralne jest tu chyba nie na miejscu. Przeglądając owe posty, widzę stek bzdur i pomówień oraz jeden wielki frontalny atak wymierzony przeciw Niemu. Zniszczyć człowieka i zahukać podając nieprawdziwe informacje jest bardzo łatwo; poproszę więc o zastanowienie się.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Maciejas(2013-08-09)
Reklama