UWAGA!

Ostatnie bilety na walentynkowy koncert EOK z Anną Dereszowską i zespołem Machina del Tango!

 Elbląg, Anna Dereszowska
Anna Dereszowska (fot. nadesłana)

Walentynki już w najbliższy weekend. Nie macie jeszcze pomysłu na prezent lub zorganizowanie tego magicznego wieczoru? W przed dzień Walentynek Elbląska Orkiestra Kameralna zaprasza na romantyczny koncert z Anną Dereszowską i zespołem Machina del Tango. Jesteśmy pewni, że z nami Wasze święto zakochanych będzie udane!

Elbląska Orkiestra Kameralna zaprasza na wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci Twojej i ukochanej Ci osoby. Walentynkowy koncert podczas którego zabrzmi zmysłowy głos wokalistki Anny Dereszowskiej oraz energetyzującej grupy Machina del Tango, dostarczy wzruszeń oraz emocji, jakich nie da się zapomnieć. Całość dopełni gra elbląskich kameralistów. Muzycy wprowadzą w stan, w którym tango przeniknie każdą komórkę słuchacza, a serce zaczynie bić w rytm muzyki! - Efekt będzie imponujący i przede wszystkim przekonujący – mówi kontrabasista Machiny del Tango, Sebastian Wypych.
       - Podczas koncertu rozkochać się będzie można także w programie, gdzie interpretowane będą takie utwory jak „Każda kobieta to szpieg” (z filmu „Lata 20…, lata 30”), „Mein Herr” (Lizy Minelli z „Kabaretu”), „Uciekaj moje serce” Seweryna Krajewskiego z serialu „Jan Serce” albo słynnego motywu „Jeszcze raz vabank” z komedii kryminalnej Juliusza Machulskiego „Vabank II, czyli riposta” – przekonuje Sebastian Wypych.
       W trakcie występu wysłuchamy również niezwykle ciekawej interpretacji kompozycji „Preludium Deszczowe” Fryderyka Chopina, czy „Por una cabeza” - tanga, do którego tak wspaniale w „Zapachu kobiety” tańczył Al Pacino… a po koncercie co by tradycji walentynkowej stało się zadość, na każdą parę oczekiwał będzie słodki upominek…
      
       Elbląska Orkiestra Kameralna zaprasza na koncert 13 lutego na godz. 19 do Teatru im. A. Sewruka w Elblągu.
      
       Bilety: 60 zł (normalny), 50 zł (ulgowy) do nabycia w Biurze koncertowym EOK, Stary Rynek 25, Ratusz Staromiejski. Biuro czynne: pn., śr., pt. 8:00-16:00, wt., czw. 8:00-18:00. Rezerwacja telefoniczna: 55 237 47 49 lub elektroniczna: www.eok.elblag.eu.
      
       Sponsor Strategiczny Mecenas Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Siemens Sp. z o.o.
       Sponsor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Grupa Energa
       Sponsorzy Wspierający: EPEC Sp. z o.o., Meble Wójcik, Toyota Knedler Sp. z o.o.

      
EOK

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama