UWAGA!

Piotr Olejnik „przywołuje wspomnienia”

Elbląg, Piotr Olejnik
Piotr Olejnik

W czwartek 8 lutego o godz. 18 w Młodzieżowym Domu Kultury odbędzie się koncert Piotra Olejnika zatytułowany „Przywołując wspomnienia”. Artyście towarzyszyć będą Monika Juszko (wiolonczela) i Dorota Sulich (skrzypce).

Koncert zatytułowany "Przywołując wspomnienia" będzie już drugim występem Piotra Olejnika w ramach cyklu Otwarta Scena Muzyczna MDK. W czwartek usłyszymy piosenki do tekstów Brylla, Leśmiana czy też Gałczyńskiego, które artysta opatrzył nowymi aranżacjami. Podczas najbliższego występu usłyszymy też zupełnie nowe utwory. Przed koncertem będzie można nabyć cegiełki w cenie 10 zł na rzecz młodych artystów MDK.
     
     ***
     Piotr Olejnik studiuje na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Przez pierwszych kilka lat związany był z Młodzieżowym Domem Kultury w Elblągu. Pierwszym zadaniem, jakie wyznaczono Piotrowi było skomponowanie w roku 2004 muzyki do przedstawienia "Tylko raz", stanowiącego ogólnopolską kampanię antynarkotykową. Tym przedstawieniem Piotr wraz z towarzyszącym mu zespołem wygrał akcję Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, która przebiegała pod hasłem "Narkotyki nie, bo nie!". Piotr wygrał z 64 innymi zespołami małych form teatralnych, które także brały udział w tym przedsięwzięciu.
     Do tej pory, Piotra Olejnika można było usłyszeć m.in. podczas Festiwalu Sztuki Słowa "…czy to jest Kochanie?" w Elblągu, Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Studenckiej "Ogrody piosenek" w Lublinie, Elbląskich Nocy Teatru i Poezji, Festiwalu Piosenki Autorskiej "Oranżeria" w Radzyniu Podlaskim, czy też Salonu Polityki w Elblągu i gali finałowej konkursu Fundacji Elbląg "Filantrop Roku".
     Pod koniec grudnia 2005 roku Piotr Olejnik wraz zespołem zarejestrował w Toruniu swojego pierwszego singla, zatytułowanego "...jeden".
     W październiku ubiegłego roku Piotr Olejnik został wiceprezesem Stowarzyszenia "Młodzieżowa Inicjatywa Muzyczna" w Lublinie.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama