UWAGA!

Pojazzują na żywo

Elbląg, Pojazzują na żywo
fot. Marcin Skotnicki

Jego "C'est la vie", "Siódmy rok" czy "Leniwego diabła" w latach 80. nuciła cała Polska, a "Byłaś serca biciem" to wciąż jedno z najpiękniejszych wyznań miłosnych. A teraz piosenek Andrzeja Zauchy będzie można posłuchać na żywo w wykonaniu znakomitego wokalisty Janusza Szroma. Towarzyszyć mu będą znani i cenieni muzycy jazzowi. Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza 17 listopada na klimatyczne Zaduszki Jazzowe.

Nastrojowe Zaduszki Jazzowe w Młodzieżowym Domu Kultury to już tradycja. Od kilkunastu lat młodzi wychowankowie MDK-u, którzy przygodę z muzyką zaczęli właśnie w tym miejscu i ją kontynuują, właśnie tego dnia mają okazję zaprezentować swój talent. W tym roku publiczność będzie mogła również posłuchać zespołu z Miejskiego Domu Kultury w Ornecie.
       Szymon Zuehlke, który w Młodzieżowym Domu Kultury prowadzi zespoły jazzowe i jest pomysłodawcą tego wydarzenia, do wspólnego grania zaprasza również grono znakomitych muzyków jazzowych.
       W tym roku Januszowi Szromowi (wokal) towarzyszyć będzie Piotr Lemański (gitara), Grzegorz Sycz (perkusja) i Jurij Miszczenko (kontrabas).
       Ci, którzy 17 listopada o godz. 18 przyjdą do sali audiowizualnej Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Bema 37, usłyszą również Sergieja Kruczkowa. Ten artysta szerszej publiczności może być znany m.in. z występów razem z Riverboat Ramblers Swing Orchestra.
       Nie zabraknie Artura Olewniczaka (puzon) , Bartka Krzywdy (piano) i Szymona Zuehlke (saksofon). Wszyscy trzej znani są m.in. z jam sessions, które regularnie odbywają się w Klubie Środowisk Twórczych Krypta i wielu innych jazzowych projektów.
       Serdecznie zapraszamy, wstęp na Zaduszki Jazzowe jest wolny.
       ...A po Zaduszkach można wybrać się do Klubu Środowisk Twórczych Krypta na jam session. Wstęp wolny.
      
Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Czy w Mdk, placówce oświatowej , nie ma osoby, która sprawdza sensowność dodawanych artykułów, czy może PortEl nie zatrudnia nikogo, odpowiedzialnego za adjustację dostarczanych treści ;) ? "Kontynuują dalej" to pleonazm - jeden z błędów logiczno- językowych ;) PS moze zacznijmy się "cofać do tyłu" ;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  4
  Miłośnik OJCZYSTEGO języka ;)(2016-11-04)
 • @Miłośnik OJCZYSTEGO języka ;) - Szok. Normalnie szok. Pojawił się ple-o-nazm. Szok.
 • Miłośnik wstawił niepoprawnie przecinek po "nikogo", "może" nie pisze się przez "z". .. .Uczył Marcin Marcina, a sam. .. ..
Reklama