UWAGA!

Pomóż Mai Kapłon stanąć na nogi

 Elbląg, Pomóż Mai Kapłon stanąć na nogi

W niedzielę, 19 stycznia o godz. 17:30 w Klubie Sztuki Alternatywnej Protokultura w Gdańsku odbędzie się koncert pn. "Ratujemy Maję Kapłon". Maja jest finalistką 8. edycji The Voice of Poland i zbiera pieniądze na bardzo kosztowną operację kręgosłupa. 

Pomysł na to dedykowane Mai wydarzenie powstał z inicjatywy znajomych m.in. Marty Gałuszewskiej i Michała Landowskiego. Maja jest finalistką 8. edycji The Voice of Poland. Prezentowała tam m.in. swój utwór „Plaża nad Wisłą”. W finale tym wzięli też udział Marta Gałuszewska i Michał Szczygieł (oboje brali już udział w kilku wcześniejszych występach/koncertach organizowanych dla wspierania akcji zbierania środków na operację Mai, wezmą też udział w koncercie w Gdańsku).

Maja urodziła się z zaawansowaną skoliozą. Z tego powodu przeszła w życiu 18 operacji, z czego wstawienie metalowego pręta wspomagającego jej kręgosłup miał być tą ostatnią. Niestety pręt ten pękł i naciska na jej narządy wewnętrzne, w tym płuca. Jej jedyną szansą jest operacja w Nowym Jorku za 5,5 mln zł.

Podczas koncertu wystąpią: Michał Szczygieł – finalista 8. edycji The Voice of Poland, Marta Gałuszewska – finalista i laureatka 8. edycji The Voice of Poland, Dominika Chmielińska – uczestniczka 8. edycji The Voice of Poland i Alicja Szemplińska – finalistka i laureatka 10. edycji Voice of Poland.

Wejście: cegiełka na leczenie Mai w wysokości 20 zł. Więcej informacji na Facebooku.

Maję można wesprzeć wpłacając pieniądze na stornie Się pomaga.

Maję wesprzeć można także kupując płytę (cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na leczenie Mai).

inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama