UWAGA!

Post rock w Mjazzdze

 
Elbląg, Post rock w Mjazzdze

Zaczynali w Elblągu, teraz stawiani są wśród najlepszych polskich zespołów post rockowych. Dziś (28 października) prezentując materiał z nadchodzącej płyty, koncert w klubie Mjazzga zagrają Sounds Like The End Of The World z przyjaciółmi z grupy [::] .

Mjazzga dwukrotnie już gościła muzyków grupy SLTEOTW. Ich koncerty są faktycznie żywiołowe i wypełnione ekspresyjnym wykonaniem świetnych kompozycji. Mimo, że to muzyka instrumentalna, słuchacze nie czują braku jakiegokolwiek elementu w ich muzycznej układance. Przekonali do swojej wizji odbiorców nie tylko polskich, ale i wielu zagranicznych klubów.
       Sounds Like The End Of The World to gdański, pięcioosobowy zespół instrumentalny. Projekt powstał w maju 2012 roku. W marcu 2013 grupa wydała EP-kę "It All Starts Here". 6 maja 2014 roku ukazał się debiutancki album "Stages of Delusion". Zespół miał do tej pory przyjemność dzielić scenę z takimi wykonawcami jak God is An Astronaut, This Will Destroy You, Long Distance Calling, Sleepmakeswaves, Tides From Nebula, Obscure Sphinx, Besides, Coma, Lipali, Tune czy DispersE. Dzięki swojej aktywności koncertowej oraz dobrze przyjętej płycie Sounds Like The End Of The World jest często wymieniany w mediach jako czołowa polska siła instrumentalna. Obecnie zespół skończył nagrywać materiał na swój drugi krążek. Wydanie albumu planowane jest wiosną 2017 roku.
       Przed chłopakami z SLTEOTW zaprezentuje się grupa [::] (four dots).
       [::] to twór, który powstał w 2012 roku, założony przez Bartosza Badacza (ex Obscure Sphinx), Jerzego Roberta Chodkowskiego (ex Phobh) oraz Kamila Stankiewicza. W roku 2014 nagrali płytę "aux::in". W roku 2015 ich drogi z Bartoszem Badaczem rozeszły się, a jego miejsce w charakterze gitarzysty zajął Wiktor Jarawka (Oneiric).
      
       Koncert odbedzie się w Mjazzdze w piątek, 28 października o godz. 20:15.
       Bilety w cenie 10 zł przed i 15 zł w dniu koncertu
      
       Następne koncerty:
       31.10 - Pejscz (Halloween Party)
       11.11 - Junior Stress (reggae)
       12.11 - Gracjan Kalandyk (pop rock)
       18.11 - Dubska (reggae)
      
      
Patronat medialny nad cyklem koncertów w klubie Mjazzga objęła Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
Klub Muzyczny Mjazzga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama