UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To bardzo dziwna sytuacja. Syn śp. Gerarda jest zdaje się "bardziej Hünfeld-owski niż elbląski". I można go po części zrozumieć. Ale z pewnością jego rodzony ojciec by go nie zrozumiał.
  • @erg. - Many many :)))
  • A Ty byś inaczej postąpił ? Przyjdzie czas kiedy tą kolekcję zechce upłynnić i co ma być więźniem Galerii Sztuki. Za darmo to można jeszcze dostać okresu albo cukierka w aptece.
  • @erg. - Gdybyś choć trochę znał historię rodziny Blum to byś wiedział że Markus Blum spędził 50 lat w Niemczech i jest choć jest bardziej Niemcem niż Polakiem to bardzo kocha Polskę. Dziwi mnie natomiast fakt że robicie taki szum skoro jeden z Waszych genialnych dyrektorów tej galerii spalił kilkadziesiąt prac Jürgena Bluma tylko dlatego że sam uważał się za lepszego artystę. ..
  • Kolekcja liczy 4 tysiące prac, a tu jest mowa o dwustu. Więc "ma co upłynnić", więc może nie o to jednak chodzi. Ponadto zauważ że zaproponował ugodę, że obrazy tam zostaną na stałe, a on będzie wypożyczał. Galeria na to nie przystała, jak wynika z artykułu. To mnie z kolei dziwi. Przecież te 200 obrazów nie wisi tam bez przerwy.
  • @skm - Ta ugoda brzmi jednak jakoś niewyraźnie. Może się boją, że już ich nie zobaczą, skoro te z muzeum wyprzedawał. Czy ugoda określa warunki wypożyczenia? 4 tys. prac. .Ciekawe dlaczego zależy mu aż tak akurat na tych, które są w Galerii?
Reklama