UWAGA!

Silna i niezależna. Kobieta na swoim - weź udział w warsztatach

Elbląg, Silna i niezależna. Kobieta na swoim - weź udział w warsztatach

Nietuzinkowe warsztaty, panele dyskusyjne, spotkania z ciekawymi osobami, koncert – to wszystko znaleźć możemy w programie imprezy „Silna i niezależna. Kobieta na swoim”, organizowanej w „Światowidzie” w dniach 16 i 17 września. Szczególnie polecamy warsztaty grafiki komputerowej, publicznych wystąpień oraz panel dyskusyjny poświęcony prowadzeniu własnego biznesu.

Wśród propozycji, na które serdecznie zapraszamy, są warsztaty grafiki komputerowej i marketingu - „Grafika sprzedaje, czyli jak tworzyć ciekawe obrazy?". Umiejętność projektowania prostych grafik, nie tylko dla osób zajmujących się tym zawodowo, staje się obecnie koniecznością. Podczas zajęć uczestnicy nauczą się m.in. jak tworzyć interesujące prezentacje i infografiki; jak edytować plakaty oraz kolaże na Facebook czy Instagram; w jaki sposób tworzyć wizytówki, plakaty; skąd pobierać darmowe grafiki nienaruszające praw autorskich.
       Warsztaty odbędą się 16 września (w sobotę) w godz. 13 – 15. Koszt udziału wynosi 59 złotych, a liczba miejsc jest ograniczona do 20 osób.
      
       Dla osób, które chciałyby się nauczyć sposobów walki ze stresem, zwłaszcza przed publicznymi wystąpieniami, adresowane są warsztaty zatytułowane „Tylko 2 minuty, jak skutecznie przygotować siebie do rozmowy czy wystąpienia”. Podczas zajęć prowadzący uczyć będą metod skutecznej walki z tremą i sposobów na odzyskanie pewności siebie. Podzielą się wskazówkami, jak przygotować ciekawą mowę i wystąpienie. Warsztaty odbędą się 16 września (sobota) w godz. 10:30 – 12:30. Koszt udziału to 59 złotych, liczba miejsc jest ograniczona do 20 osób.
       Warto skorzystać także z zaproszenia do udziału w panelu dyskusyjnym zatytułowanym „Czy rzucić etat i pójść na swoje?”. Spotkanie, które odbędzie się 16 września o godz. 18, stanie się okazją do rozmowy o własnym biznesie. Poruszone zostaną tematy dotyczące prowadzenia własnej działalności, jej zalet, ale także i minusów. Wstęp na panel jest bezpłatny, a wejściówki odbierać można w kasie CSE „Światowid".
       Działania organizowane są przy współpracy z firmą Biznes Kocha Kobiety.

       Patronem medialnym wydarzenia jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
Joanna Zuehlke, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama