UWAGA!

Sposób na szkło

 
Elbląg, Sposób na szkło
fot. nadesłana

Projektowanie i wytapianie – podczas zajęć w ramach ferii dla dzieci i młodzieży w Świetlicy Kadyna odbędą się warsztaty z technik szkła artystycznego. Na popołudniowe bloki warsztatowe Stowarzyszenie Kadyny oraz Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza również osoby dorosłe. Wstęp wolny.

W czasie ferii, w dniu 3 lutego, od godziny 12.00 do 18.00 w Świetlicy Kadyna, w Kadynach właśnie, odbędą się warsztaty z technik szkła artystycznego. Ozdoby i przedmioty użytkowe będzie można wykonać własnoręcznie w technice witrażu i fusingu.
       - Warsztaty kierujemy przede wszystkim do dzieci młodzieży, ale na bloki popołudniowe zgłaszać mogą się również osoby dorosłe, zapraszamy nauczycieli, wychowawców świetlic oraz mieszkańców Kadyn i okolic – mówią organizatorzy zajęć.
       W trakcie warsztatów uczestnicy zaprojektują, a później wykonają według własnego projektu prace, które staną się ich własnością. Podczas zajęć będzie można poeksperymentować z technikami fusingu. Będzie to możliwe dzięki niedawno uruchomionemu piecowi, który posiada program do stapiania i gięcia szkła. W technice szkła wykorzystuje się wiele jego rodzajów, zarówno szkło bezbarwne, jak i kolorowe, do których dodaje się dodatki – tlenki, minerały, farby do szkła.
       Zapisy na warsztaty przyjmuje prezes Stowarzyszenia Kadyny Marlena Dawidowska, e-mail: stowarzyszenie.kadyny@wp.pl, lub telefonicznie opiekunka świetlicy Dorota Lebioda pod nr tel.: 509 946 731.
       Ilość miejsc ograniczona.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama