UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak naprawdę to galeria skończyła się po Jarosławie D potem to już tylko była muzyka piwo i stare samochody, czy o to chodziło Gerardowi gdy ja zakładał?
  • 60 lat temu do dyspozycji mieli płótno, pędzel, arkusz blachy falistej i spawarkę. Przez 60 lat technologie trochę się rozwinęły pojęcie sztuki. Dziś sztuką jest też muzyka połączona ze specyficznymi wizualizacjami. Piwo też jest sztuką (mówimy o kraftowych, bo harnasia, czy tatry to ja tam na szczęście nie uraczyłem). Stare samochody? Też swego rodzaju już dzieła sztuki. Dzisiaj nikt takich nie robi. Co one tam robią? ano przyciągają gawiedź. Równie dobrze możesz zapytać czy Hermann'owi von Balk chodziło o to, żeby Elbing/ Elbląg rozrósł się do 117k mieszkańców i pow. 80km2 kiedy go zakładał w 1237,albo prościej, 785 lat temu.
  • Świat się zmienia, sztuka się zmienia. Galeria to nie muzeum Gerarda, to też nie muzeum sztuki lat 60-tych. Można tam wpuścić muzykę, można wpuścić teatr, nowe formy sztuki, sztukę młodych - Gerardowi mogło chodzić również o to żeby Galeria zmieniała się w czasie i była zawsze aktualna. Po JD było dużo aktualnych wystaw i nadal się takie w Galerii organizuje.
  • Aktualność mierzona ilością suchych choinek na wystawie w krużganku? Wybacz ale komentarz zbędny. Ludzie intuicyjnie czują, że są robieni w bambuko i po prostu nie przychodzą do Galerii.
Reklama