UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam pytanie do poprzedników co napisali. .. . Jakimi autami jeździcie????? zapewne Niemieckimi, wiec jeśli tak nie lubicie ich to po co kupujecie ich produkty z Lidla albo jeździcie Niemieckim autami. Kupcie sobie auta innego producenta a nie pierz. .. .. takie Możecie sobie pisac co chcecie ale taka prawda
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    30
    14
    aleksandr12@wp(2021-03-31)
  • @aleksandr12@wp - To nie ma żadnego związku. To, że stoi u mnie telewizor japoński, mam sprzęt foto japoński sporo elektroniki chińskiej to nie znaczy że kocham japończyków czy chińczyków. Jak coś mi się podoba i chcę to mieć to nie patrzę gdzie było wytworzone. A historia i obecne czasy pokazują dokładnie czy nasi sąsiedzi zasługują na naszą sympatię czy nie. I tą taką niewymuszoną. Ja osobiście nie znajduję nic co by mnie jakoś pozytywnie nastawiało.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    5
    Łukasz43(2021-03-31)
  • @aleksandr12@wp - Dodam jeszcze że hegemonia aut niemieckich to przeszłość. Coraz więcej japońskich, koreańskich, włoskich, francuskich, amerykańskich. .. .. niemiecka jakość to też przeszłość. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    9
    Łukasz43(2021-03-31)
  • @aleksandr12@wp - o miłośnik Szwabów pewnie potomek ich konfidenta z wojny, kolego "niemieckimi", a nie "Niemieckimi", naucz się pisać po polsku i dopiero potem pouczaj
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Raussse(2021-03-31)
  • @aleksandr12@wp - Najlepiej ładę
  • @Łukasz43 - Ma i to duży. Ale pewnie kolega ma zbyt mało szarych komórek aby to pojąć.
  • @aleksandr12@wp - Wroc do garów lepiej
Reklama