UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dlaczego zakładasz że jezdza niemieckimi gratami? przeciez nie tylko niemcy produkuja samochody. Niemiecka gospodarka rozwinela sie po II wojnie siatowej tylo dlatego ze komunisci nie dorzneli calkowicie niemcow a po drugie dzieki ogromnym pieniadza jakie w niemcy wpompowały USA (plan marshalla)gdyby nie te dwie kwestie to niemcy albo by juz nie isnieli albo byliby na niewiele wyzszym poziomie niz polska. Poza tym niemcy sa winowajcami II wojny siatowej i glownymi mordercami polakow i zydow i trzeba im to na kazdym kroku przypominac oraz glosno o tym mowic bo przebiegle zaklamane lisy probuja zacierac slady historii lub sprowadzac ja na inny tor.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25
  15
  do 10aleksandr12@wp(2021-03-31)
 • @do 10aleksandr12@wp - 100/100.. .. oni cały czas próbują razem z sovietami podzielić się odpowiedzialnośćią za cały wojenny koszmar z innymi narodami a przede wszystkim z Polską. .. .zaczęło się już dawno: "polskie obozy koncentracyjne "ityd. .. kropla drąży skałę. .. no i jeszcze mają u nas zagorzałych zwolenników i popleczników. .. .hmmm. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  5
  Łukasz43(2021-03-31)
 • @do 10aleksandr12@wp - Niemcy tak czy siak by sobie poradzili, raz bo zrabowali wiele kapitału podczas wojny, a 2 bo mieli technikę i wielkie koncerny, mieli patenty, wynalazki, firmy motoryzacyjne i naukowców- wiedzę jakiej nie posiadali nawet Amerykanie. Pewnie gdyby nie pomoc finansowa USA, to byliby dużo biedniejsi jak dziś, ale i tak w miarę bogaci powiedzmy na poziomie Włoch czy Hiszpanii.
Reklama