UWAGA!

W przestrzeni Światowida

Klimatyczne miejsce w nowej przestrzeni wystawienniczej Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu zostało zaadaptowane na zbiory Światowida.  

Przygotowaliśmy wystawę składającą się z prac plastycznych, których twórcami są uczestnicy warsztatów oraz plenerów artystycznych organizowanych przez CSE Światowid i rzeźb nagrodzonych w ramach konkursu Ceramiony.

W środku pandemii, w czasie remontu, w momencie, kiedy trwa kolejny lockdown, my zapraszamy do uczestniczenia w wystawie on-line, która mamy nadzieję będzie jaskółką zmian i znakiem, że niebawem wszystko wróci do rzeczywistości.

Aranżacja wystawy ma na celu pokazanie interakcji, wzajemnego oddziaływania malarstwa i rzeźby. Obiekty rzeźbiarskie usytuowane zostały w specjalnych gablotach, aby ekspozycja była swego rodzaju zwornikiem, który skupia w sobie energię obrazów. Wystawa "W przestrzeni CSE Światowid" wyróżnia się różnorodnością materiału, a jednocześnie wydaje się być spójna w odbiorze i inspirująca. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego spaceru on-line. Oko naszej kamery prezentuje tę bardzo ciekawą ekspozycję.

CSE Światowid

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Zwornik ktory skupia energie obrazow. Kto to pisze takie cudenka ?
 • Kto to pisał! Tekst kompletnie niedorzeczny! Mnie to nie dziwi, kiedy słyszy się Pana dyrektora również trudno doszukać się sensu i logiki.
 • budynek wyglada bardzo ladnie i elegancko w tym miejscu, na przeciwko regal park, ladne skrzyzowanie, coraz ładniejsze miasto, więc teraz: oklejcie go billboardami, plakatami, szajsem, pstrokacizna i tandeta :)jest miejsce! na zdrowie! mala podpowiedz: inspirujcie sie "światem dziecka"który wygląda z zewnątrz jak cygańskie las vegas
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  2
  arachid(2021-03-20)
 • Ale o parkingu dla autobusów to zapomnieli.
 • prywatny folwark
 • Dosyć tego hajtu na wszystko i na wszystkich!!! Pamiętaj jeden z drugim, że bez kultury jesteś zwykłym chamem!!!
 • Urzędy przechodzą na pracę zdalną, Minister Zdrowia apeluje, by tam, gdzie można pracować w domu, bo w zakładach pracy jest największa transmisja wirusa. A w Światowidzie hulaj dusza covida nie ma. Wszyscy w pracy a do tego wre rozbudowa. Szok. Dlaczego dyrektor nie dba o zdrowie pracowników?
 • i będzie teraz zaszmucony
 • W światowidzie dyrektor odwołał chyba pandemię. Ludzie siedzą tam razem w pomieszczeniach, nikt nie pracuje zdalnie. Teraz tyle kółek tanecznych to muszą siedzieć i pilnować ęnteresów bo lekcje prowadzi dziecko dyrektora i on i jeszcze inni dyrektorzy z miasta. Pracownicy siedzieć razem nie narzekać bo gniew dosięgnie. A to prawda że te tańce to na budowie, na tej sali sportowej co nie ma jeszcze budowlanych odbiorów? Wczoraj wchodziło tam sporo ludzi no i na pewno nie do kina i teatru. Widzę to z okna i zapominam że pandemia w kraju chociaż to zawsze było międzygalaktyczne tańcowanie.
 • .. .odpowiem dlaczego nie dba o zdrowie - bo o co innego dba jak staje przed dziennikarzem mówi że dba o elblążan bo wtedy dba o wizerunek tego z rady miejskiej a pracownicy to tez elblążanie i żeby było mało po światowidzie latają budowlańcy i ludzi jeszcze więcej ale pan Czyżyk to najbardziej dba o propagandę przez swoim szefem czyli marszałkiem Trzeba jednak pomyśleć czy ten szef będzie zadowolony że w pandemii wciąż są te tańce i do tego na tej budowanej sali, bo chyba w tym garść prawdy jest skoro ludzie piszą
 • czyżyk nadal jest w partii?
 • Tam podobno budowa to dla kogo te gabloty z czujnikami i laserami. Swoją drogą postawią zwykłe ekspozytory i robią szum. Typowe i światowidowe, bo jak papierek szumi to nie musi być cukierka. Szumem odtrąbią sukces.
Reklama