UWAGA!

W trzech słowach o trzech kolorach

 
Elbląg, W trzech słowach o trzech kolorach
(fot. mm)

Sobotni wieczór (14 września) w Tawernie Tortuga był zapewne gratką dla fanów reggae. Każdy fan brzmień spod szyldu trójkolorowej flagi miał okazję do udeptania piasku, kołysząc się przy swojej ulubionej muzyce w ramach przeglądu „Trzy kolory, jedna miłość”. Zobacz więcej zdjęć.

Była to już druga edycja przeglądu zespołów reggae w naszym mieście. Po zeszłorocznym sukcesie zdawało się, że rok 2013 przyniesie jeszcze większe zainteresowanie. Frekwencja jednak mogłaby być znacznie lepsza. Poprzednia impreza zebrała nawet ludzi spoza miasta, w tym roku to się jednak nie powiodło.
       O nagrodę w postaci profesjonalnego nagrania w studiu Sounds Great Promotion walczyły cztery zespoły: Sielska, ZKS Squad, młody elbląski zespół Sakin Ol oraz sceniczni wyjadacze, czyli Kwas i Dj Zel. Każdy z zespołów zaprezentował minimum trzy utwory, które skrupulatnie (sądząc po czasie obrad) oceniało jury w składzie Oliwia Musiatowicz, Robert Parafiniuk i Michał Ławniczak. Mimo iż mieliśmy swoich reprezentantów, to nagroda powędrowała do bydgoskiego zespołu Sielska.
       Całą imprezę zakończyły koncerty dwóch zespołów – ubiegłorocznych laureatów przeglądu, czyli zespołu Root Wise oraz Jafia Namuel. Dodatkowo przez całą imprezę można było nabyć robione ręcznie gadżety w stylu rasta.
       Jak podsumować całą imprezę? Poziom rywalizacji zespołów – całkiem niezły. Frekwencja – na trzy plus. Pozostaje nam mieć nadzieję, że w następnym roku będzie jeszcze lepiej. Niezbędny jest do tego jednak rozgłos, chociażby na festiwalu w Ostródzie, jak podkreśla jeden z wczorajszych słuchaczy. Trzymamy więc kciuki za powodzenie kolejnej edycji, na którą możemy chyba zaprosić już dziś.
      
      
mm
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama