UWAGA!

W tygodniu portEl poleca: koncert EOK i święta

 Elbląg, W tygodniu portEl poleca: koncert EOK i święta

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

W poniedziałek, 18 grudnia o godz. 19 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elbląga odbędzie się koncert świąteczny Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. Marek Moś i Elbląska Orkiestra Kameralna zagrają z akordeonistą Marcinem Wyrostkiem i Coloriage w składzie: Mateusz Adamczyk – skrzypce, Piotr Zaufal – bas, Krzysztof Nowakowski – instrumenty perkusyjne. W programie najpiękniejsze kolędy i pastorałki oraz wybór utworów z dwóch ostatnich płyt Marcina Wyrostka - "For Alice" i "Polacc".
      
       Ten tydzień spędzimy na przygotowaniach do świąt, by już w niedzielę zasiąść przy wigilijnym stole. Naszym Czytelnikom z tej okazji życzymy radosnych, zdrowych, ciepłych świąt Bożego Narodzenia.
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama