UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: Dni Elbląga i Polska - Senegal w Strefie Kibica

 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: Dni Elbląga i Polska - Senegal w Strefie Kibica

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

We wtorek (19 czerwca) o godz. 17 kibiców czekają ogromne emocje. Tego dnia podczas Mundialu Polska zmierzy się z Senegalem. Trzymamy kciuki za naszych, a kibiców zachęcamy do obejrzenia meczu w elbląskiej Strefie na Kibica, która znajduje się w hali lodowiska przy ulicy Karowej. Poza transmisją na widzów czeka wiele atrakcji, szczególnie dla dzieci, i konkursy z nagrodami. A to wszystko całkowicie bezpłatnie.
       Tego dnia o godz. 19:30 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbędzie się Koncert Galowy Broadway 2018. To już dwunasta impreza podsumowująca pracę dzieci i młodzieży uczęszczających na zajęcia taneczne.
       W środę (20 czerwca) o godz.11 w świetlicy wiejskiej w Suchaczu odbędą się warsztaty twórcze, podczas których będzie możliwość samodzielnego wykonania przedmiotów użytkowych w technice mozaiki szklanej.
       W środę o godz. 16:30 w Ratuszu Staromiejskim (sala 300, III p.) odbędzie się spotkanie Sprawa kobiet. Gośćmi spotkania będą prof. Alicja Chybicka, profesor nauk medycznych, Izabela Leszczyna, polska polityk, Anna Nems, polska działaczka samorządowa, Agnieszka Kołacz- Leszczyńska, polska polityk i Elżbieta Radziszewska, polska lekarka i polityk.
       Tego samego dnia o godz. 18 w dużej sali kina Światowid odbędzie się premiera publikacji „Projekcje. Znane i nieznane historie o kinach w Elblągu”. Wstęp wolny.
       W czwartek, 21 czerwca o godz. 17.30 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" odbędzie się wystawa końcoworoczna Liceum Plastycznego, wieńcząca naukę w roku szkolnym 2017/2018.
       Margaret, Sarsa, Coma, Bracia. Ponadto freestylowe potyczki raperów, różowa petarda, czyli Marta Gałuszewska oraz Kasia Moś i Elbląska Orkiestra Kameralna. Mundialowe emocje będzie można poczuć w Strefie Kibica. Tradycyjnie w pierwszy weekend wakacyjny od piątku do niedzieli (22-24 czerwca) zapraszamy na Dni Elbląga.
       Wszyscy, którzy sklejali, bądź wciąż sklejają modele samolotów, samochodów, czy statków z chęcią wybiorą się w sobotę i niedzielę (23 i 24 czerwca) na Elbląski Festiwal Modelarski, by obejrzeć prace, które przywiozą pasjonaci modelarstwa z całej Polski.
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama