UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: Fotkę Miesiąca i koncert EOK

 Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: Fotkę Miesiąca i koncert EOK

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

W poniedziałek (15 stycznia) o godz. 18 w sali kinowej Biblioteki Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7 odbędzie się spotkanie z Andrzejem Wiesławem Krukiem – autorem książki pt. „Z Lubelszczyzny do Elbląga”. Wstęp wolny.
       We wtorek (16 stycznia) już po raz jedenasty nasza Redakcja zaprezentuje najładniejsze zdjęcia minionego roku, zrobione przez naszych Czytelników w ramach konkursu Fotka Miesiąca. Wernisaż wystawy odbędzie się w Centrum Spotkań Europejskich Światowid o godz. 18. Serdecznie zapraszamy naszych Czytelników!
       W środę, 17 stycznia o godz. 18 na Małej Scenie Teatru Sewruka odbędzie się spotkanie autorskie z Łukaszem Staniszewskim, którego sztuka „Ołowiany ptaszek” zajęła drugie miejsce na III Ogólnopolskim Konkursie Na Małą Formę Dramatyczną.
       Filia nr 5 Biblioteki Elbląskiej na osiedlu Zawada zaprasza w czwartek (18 stycznia) o godz. 17 dzieci w wieku 4-6 lat wraz z rodzicami/opiekunami na spotkanie z cyklu „Bajkowa wyspa”, w trakcie którego uczestnicy poznają historię z książki „Niedoskonały pingwin” Steve’a Smallman'a. Wstęp wolny.
       Tego samego dnia o godz. 18 w Centrum Sztuki Galeria EL odbędzie się wernisaż wystawy Beaty Cedrzyńskiej. Wstęp wolny.
       W sobotę (20 stycznia) Klub Sąsiedzi odwiedzą Małach & Rufuz, duet z Warszawy oraz mieszkający w Gdańsku raper "Duchu". Początek muzycznego wieczoru o godz. 20.
       O godz. 19 w sali koncertowej ZPSM w Elblągu odbędzie się koncert Darii Żurawlowej i Arnolda Gniewka, którzy zaprezentują się w klasycznym repertuarze na dwa fortepiany. Towarzyszyć im będzie Elbląska Orkiestra Kameralna. 
       Najbliższy weekend stanie pod znakiem studniówek. Zapraszamy do śledzenia relacji, które już wkrótce na naszych łamach.
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama