UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: inscenizację walk powstańczych i kolejny koncert w Bażantarni

2015-07-27
Aktualizowany 2015-07-27 12:00
 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: inscenizację walk powstańczych i kolejny koncert w Bażantarni

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

Wakacje prawie na półmetku i w mieście dzieje się niewiele...
      
       We wtorek, 28 lipca Klub Środowisk Twórczych Krypta zaprasza, tradycyjnie, na wtorek z jazzem. Początek muzycznego wieczoru o godz. 20. Wstęp 5 zł.
      
       W piątek, 31 lipca od godz. 21 Muzeum Stutthof zaprasza na „Noc w Muzeum”. Nocnemu zwiedzaniu Muzeum w tym roku będzie towarzyszył występ chóru mieszanego Skont–Tin–Nont z Unisławia pod dyrekcją Mariusza Bartkowskiego.
      
       W sobotę, 1 sierpnia elbląska starówka po raz kolejny zamieni się w warszawską. W tegorocznej inscenizacji Powstania Warszawskiego weźmie udział około 50 osób. Będą barykady, uliczne walki, a nawet powstańczy ślub. Inscenizację „III Barykada 44” pod okiem Piotra Imiołczyka i Grzegorza Wołoszczaka przygotowały Międzyszkolne Koło Historyczne oraz Elbląskie Forum Odtwórców Historycznych.
      
       W niedzielę, 2 sierpnia o godz. 17 Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza na kolejny koncert Letniego Salonu Muzycznego – Bażantarnia 2015. W programie „Promenadowe muzykowanie” wystąpią: Zuzanna Kassak, Katarzyna Libront, Michał Światkowski, Tadeusz Kassak. Wstęp wolny.
      
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama